باشگاه مشتریان سازمان تأمین اجتماعی آغاز به كار كرد

باشگاه مشتریان سازمان تأمین اجتماعی آغاز به كار كرد به گزارش كاروخدمت باشگاه مشتریان سازمان تأمین اجتماعی با همكاری این سازمان، بانك رفاه كارگران و شركت رایتل آغاز به كار كرد و این طرح به صورت پایلوت در استان فارس شروع شد و در آینده نزدیك در سراسر كشور گسترش خواهد یافت.


به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی در این مراسم اضافه كرد: با همكاری بین بخشی توانستیم شرایط مناسبی را برای عرضه خدمتی جدید به بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی فراهم نماییم.
«محمد شریعتمداری» اضافه كرد: در آینده بیشتر از سه میلیون نفر بازنشسته سازمان تأمین اجتماعی از مزایای این طرح برخوردار می شوند و این اقدام علاوه بر كمك به افزایش قدرت خرید بازنشستگان بر بهبود شرایط اقتصادی بنگاه های اقتصادی هم اثرگذار می باشد و تقاضای تضمین شده ای را برای كالاهای تولیدی ایجاد می ‎كند.
وی در ادامه ضمن تشكر از تلاش كاركنان سازمان تأمین اجتماعی بخصوص كادر درمانی در خدمت رسانی به جامعه تحت پوشش، اظهار داشت: بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی با همه ظرفیت در خدمت شهروندان به خصوص بیماران مبتلا به كرونا است و در بعضی شهرها كل بیمارستان تأمین اجتماعی در اختیار بیماران مبتلا به كرونا قرار گرفته است.
وزیر كار اضافه كرد: این وزارتخانه از ساعات اولیه با تشكیل قرارگاه در سازمان تأمین اجتماعی و صدور ابلاغ های لازم به حوزه سرمایه گذاری این سازمان قدم های موثری برای تغییر خطوط تولید و تولید حداكثری مواد ضدعفونی در سراسر كشور انجام داد و تا هفته گذشته بیشتر از ۳۰۰ هزار لیتر مواد شوینده و ضدعفونی كننده در این مجموعه تولید و توزیع شده است.
وی اظهار داشت: در تولید دارو هم در شركت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) تلاش شد كه برای موادی كه در روند درمان و كاهش عوارض این بیماری اثرگذار هستند با استفاده از تمامی ظرفیت ها اقدام گردد و تا هفته گذشته ۶ تن مواد مورد نیاز دارویی در اختیار شبكه بهداشت و درمان قرار گرفته است و این روند تداوم خواهد داشت.
شریعتمداری ضمن تاكید بر اینكه مدیریت و هماهنگی بین دستگاه های مختلف برای مقابله با كرونا توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی انجام می شود، اظهار داشت: مواد ضدعفونی كننده و داروهای تولیدی در شستا برپایه قواعد مصوب در قالب قواعد توزیعی وزارت بهداشت، توزیع می شود و واحدهای تولیدی مستقیم برای توزیع اقدامی نمی كنند و در قالب ضوابط وزارت بهداشت اقدام صورت می گیرد.


1398/12/23
23:47:13
5.0 / 5
2280
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید