بسته حمایتی كرونا پیش از اختتام اسفندماه واریز می شود

بسته حمایتی كرونا پیش از اختتام اسفندماه واریز می شود به گزارش كاروخدمت وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: بسته حمایتی دولت برای اقشار لطمه دیده از شیوع بیماری كرونا، پیش از اختتام اسفندماه به حساب یارانه افراد واریز می شود.


«محمد شریعتمداری» شامگاه دوشنبه بعد از اختتام اولین جلسه شورای عالی كار، اضافه كرد: افراد مشمول دریافت این بسته بوسیله پایگاه اطلاعات مالی ایرانیان و سامانهای كه برای این منظور تهیه شده شناسایی می شوند.
وی درباب اینكه بسته حمایتی شامل چه كسانی می شود، اظهار داشت: این بسته حمایتی برای افرادی كه از حداقل ها برخوردار نیستند، واریز خواهد شد.
وزیر تعاون افزود: باید تلاش نماییم در شرایط موجود چرخه تولید را در حال حركت حفظ نماییم.
وی اظهار داشت: در این روزها سفارش شده مردمی كه كار ضروری ندارند وارد تجمعات نشوند و از طرف دیگر، تولیدكنندگان نیز تلاش كنند چرخ كارگاه ها متوقف نشود.
به گزارش كاروخدمت به نقل از ایرنا، نشست شورای عالی كار با موضوع تعیین حقوق و دستمزد كارگران در سال ۹۹ عصر امروز با حضور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی و نمایندگان كارگران و كارفرمایان به صورت حضوری در محل وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی انجام شد.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: جلسه آینده شورای عالی كار برای تعیین دستمزد كارگران در سال ۹۹ چهارشنبه برگزار می گردد.
منبع:

1398/12/27
19:15:20
5.0 / 5
2367
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید