مشمولین طرح پشتیبانی از صاحبان كسب وكار در بانك توسعه تعاون اعلام گردید

مشمولین طرح پشتیبانی از صاحبان كسب وكار در بانك توسعه تعاون اعلام گردید كاروخدمت: بانك توسعه تعاون كسب و كارها و رسته هایی كه از شیوع بیماری كرونا اسیب دیده اند و و مشمول استفاده از امهال در پرداخت تسهیلات هستند را اعلام نمود.


به گزارش روز سه شنبه بانك توسعه تعاون، این اقدام بر طبق اعلام مدیریت كل مقررات، مجوزهای بانكی و مبارزه با پولشویی بانك مركزی و همین طور مصوبه كارگروه بررسی عناوین و بخش ها و رسته های كسب وكار كه از بیماری كرونا بیشترین لطمه را دیده اند است.
براین اساس مراكز تولید و توزیع غذاهای آماده شامل رستوران ها، بوفه ها، طباخی، تالارهای پذیرایی، قهوه خانه ها، اغذیه فروشی ها (موارد مشابه به تشخیص وزارت صنعت، معدن و تجارت)، مراكز مربوط به گردشگری همچون هتل ها، هتل آپارتمان ها، مجتمع های جهانگردی و گردشگری، میهمان پذیرها، مهمانسراها، مسافرخانه ها، زائرسراها، مراكز بوم گردی، مراكز اقامتی و پذیرایی و تفریحی و خدماتی بین راهی (و موارد مشابه به تشخیص وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی) همچون ریته های اعلامی بانك توسعه تعاون است.
همچنین حمل و نقل عمومی مسافر درون شهری و برون شهری شامل هوایی، جاده ای، ریلی و دریایی، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، تولید و توزیع پوشاك، تولید و توزیع كیف و كفش. مراكز توزیع آجیل و خشكبار، قنادی، بستنی و آبمیوه، مراكز و مجتمع های ورزشی و تفریحی و مراكز و مجتمع های فرهنگی و آموزشی، مراكز تولید، توزیع و فروش صنایع دستی دیگر رسته های اعلامی این بانك است.
براساس این گزارش در صورت درخواست كتبی از شعب ذی ربط بانك توسعه تعاون، اقساط تسهیلات كسب وكارهای ذكرشده كه طی اسفندماه ۹۸، فروردین و اردیبهشت ۹۹ سررسید می شود منوط به آن كه بدهی آنها تا تاریخ یكم دی ماه ۱۳۹۸ در طبقه جاری قرار داشته باشد، بعد از اختتام دوره بازپرداخت تسهیلات بدون لحاظ هر نوع جریمه ای دریافت می شود. همین طور كلیه مشتریان حقیقی و حقوقی كه از تسهیلات قرض الحسنه بانك توسعه تعاون بهره برده اند، مشمول این طرح هستند.
همچنین بانك توسعه تعاون در دوره مذكور جریمه (مابه التفاوت نرخ وجه التزام تأخیر دیه و نرخ سود مندرج در قرارداد) و كارمزد اضافی از مشمولین طرح دریافت نمی نماید.منبع:

1398/12/28
21:04:50
5.0 / 5
2372
تگهای خبر: توسعه , تولید , خدمات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید