ثبت نام اولین جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و كارآفرینی شروع شد

ثبت نام اولین جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و كارآفرینی شروع شد كاروخدمت: ثبت نام اولین جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و كارآفرینی با هدف شناسایی، پرورش و شكوفایی استعداد دانش آموزان و هدایت به سمت كارآفرینی امروز (سه شنبه) شروع شد.


به گزارش وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه، اولیای دانش آموزان و فرهنگیان می توانند در این جشنواره شركت نمایند.
این جشنواره از طرف دفتر توسعه كارآفرینی وزارت تعاون، معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش و اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های تهران و پژوهش سرای بصیرت ناحیه ۲ ری واحد دختران، با هدف ارزش بخشیدن به دستاوردهای علمی دانش آموزان برگزار می گردد.
علاقه مندان و واجدان شرایط می توانند برای ثبت نام به آدرس http: //stideas-src.medu.ir/portal/home.php مراجعه كنند.
برای اطلاعات بیشتر، سایت آموزشی stideas.ir، شبكه های اجتماعی @stideas نیز قابل دسترسی است.
به برگزیدگان جوایز بهادار ای اهدا و از ایده های برتر حمایت میشوند.
بانك ملی ایران، سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی، ستاد توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری، انجمن اولیاء و مربیان، كمیسیون ملی یونسكو ایران از حامیان این جشنواره محسوب می شوند.
این جشنواره با هدف شناسایی، پرورش و شكوفایی استعدادها و خلاقیت های دانش آموزان و ارزش بخشیدن به دستاوردهای علمی آنان، استفاده از ایده های ناب و ایجاد انگیزه و بسترمناسب برای ایده های خلاقانه دانش آموزان در محورهای مختلف علوم پایه، فنی و مهندسی و فناوری، علوم پزشكی و محیط زیست، بانكداری هوشمند، مسئولیت های اجتماعی، علوم انسانی، آفرینش های هنری، علوم كامپیوتر و تجسم خلاق در سطح كشور برگزار می گردد.منبع:

1399/01/09
18:25:47
5.0 / 5
2282
تگهای خبر: اقتصاد , پزشك , توسعه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید