چه كسانی پنجمین بسته حمایت معیشتی را دریافت می كنند؟

چه كسانی پنجمین بسته حمایت معیشتی را دریافت می كنند؟ به گزارش كاروخدمت سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی اظهار داشت: افرادی كه در اسفندماه سال قبل بسته حمایت معیشتی دریافت نمودند، فروردین ماه سال جاری هم جزو مشمولان خواهند بود.


«حسین میرزایی» روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: افرادی كه در فهرست اسفند ماه بودند به هیچ وجه حذف نخواهند شد و بالتبع به این فهرست كسی هم اضافه نخواهد شد.
وی تصریح كرد: افرادی كه پیش از این نسبت به عدم دریافت بسته حمایت معیشتی اعتراض كرده بودند و در فهرست مشمولان قرار نگرفته بودند و هم افرادی كه در فهرست یارانه بگیران نبودند و متقاضی دریافت حمایت معیشتی هستند در خرداد ماه ۹۹ یكبار دیگر بررسی و وسع سنجی می شوند.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی اضافه كرد: بعد از بررسی اعتراض افراد چنانچه واجد شرایط باشند و مشمول شوند، به فهرست اضافه می شوند.
وی خاطرنشان كرد: آزمون وسع در خرداد ماه سال جاری برای مشمولین و متقاضیان جدید اجرا می شود و فهرست مشمولین یكبار دیگر بروزرسانی می شود.
میرزایی اظهار داشت: تاریخ واریز كمك حمایت معیشتی توسط سازمان برنامه و بودجه مشخص خواهد شد. وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی تنها مسوول شناسایی مشمولان است و امورات در رابطه با واریز توسط سازمان برنامه و بودجه انجام می شود.
براساس اعلام سازمان برنامه و بودجه مرحله پنجم كمك های معیشتی دولت و نخستین واریزی در سال ۹۹ ساعت ۲۴ یكشنبه (۱۰ فروردین) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
مبلغ پرداختی بابت طرح حمایتی معیشتی دولت به خانوارهای یك نفره ۵۵ هزار تومان، ۲ نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز می شود.


1399/01/10
22:51:42
5.0 / 5
2444
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید