نحوه ارائه بسته های حمایتی و تسهیلات مناسب به كارگران بررسی گردید

نحوه ارائه بسته های حمایتی و تسهیلات مناسب به كارگران بررسی گردید به گزارش كاروخدمت كمیسیون ویژه پشتیبانی از تولید ملی در پنجمین جلسه خود نحوه عرضه بسته های حمایتی به صورت هدفمند، تسهیلات مناسب به كارگران رسمی، امكانات و بسته های حمایتی مناسبی برای كارگران روزمزد و افرادی كه دارای قرارداد رسمی نیستند را بررسی كرد.


به گزارش خانه ملت، به دنبال ابلاغ اولویت های " جهش تولید" از جانب رئیس مجلس شورای اسلامی، امروز چهارشنبه ۱۳ فروردین ماه پنجمین جلسه كمیسیون ویژه پشتیبانی از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های اصل ۴۴ با استفاده از فناوری دیجیتال دوسویه در محل كمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.
در این نشست كه با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان دولت، بخش خصوصی و مركز پژوهش های مجلس برگزار شد، نظرات حاضران درباره آثار اقتصادی كرونا و راهكارهای جهش تولید مورد بررسی قرار گرفت.
در نشست امروز كمیسیون ویژه پشتیبانی از تولید ملی برای رفع تبعات اقتصادی كرونا مقرر شد، دولت علاوه بر به تعویق انداختن اقساط بانكی، تمهیدات ویژه ای در حوزه های بیمه، مالیات و امهال جرایم بانكی صاحبان مشاغل در نظر گرفته و همینطور كمك به خانواده و اقشار صدمه پذیر به صورت هدفمند صورت گیرد.
در جلسه امروز همینطور بر نحوه عرضه بسته های حمایتی به صورت هدفمند تاكید و در نهایت مقرر شد علاوه بر عرضه تسهیلات مناسب به كارگران رسمی، امكانات و بسته های حمایتی مناسبی برای كارگران روزمزد و افرادی كه دارای قرارداد رسمی نیستند، پیشبینی شود.
در ادامه جلسه امروز كمیسیون ویژه پشتیبانی از تولید ملی راهكارهای جهش تولید و گزارش سازمان های مربوطه و مركز پژوهش های مجلس در بخش های صنعت، فناوری اطلاعات، شركت های دانش بنیان، معادن و صنایع معدنی، انرژی، كشاورزی، منابع طبیعی، صنایع تبدیلی و تكمیلی، مسكن و حمل و نقل بررسی و در نهایت مقرر شد شنبه هفته آینده گزارش وزارت اقتصاد و امر دارایی درباره راهكارهای تحقق جهش تولید عرضه شود.


1399/01/16
16:49:39
5.0 / 5
2288
تگهای خبر: اقتصاد , بیمه , تولید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید