جزئیات بیشتر درباره وام یك میلیونی

جزئیات بیشتر درباره وام یك میلیونی كاروخدمت: همزمان با بیان پرداخت وام یك میلیونی به یارانه بگیران نقدی و شروع ثبت درخواست متقاضیان سوالاتی مطرح است كه سخنگوی تسهیلات حمایتی كرونا به آنها پاسخ داده است.


«حسین میرزایی» درباره ارسال پیامك از سرشماره V.Refah اظهار داشت: محتوای این پیامك این چنین است: «سرپرست محترم خانوار؛در صورتی كه متقاضی استفاده از بسته حمایتی دوران كرونا برمبنای شرایط اعلامی دولت هستید، لطفاً تنها از خط تلفن همراه اصلی خود كه مالك آن هستید، فقط كد ملی خودرا به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال فرمایید.»
وی اضافه كرد: در صورتیكه خانواری این پیامك را دریافت كند به این معنا است متقاضی از سمت وزارت رفاه مشمول دریافت این وام یك میلیونی شده است. بدین سبب فقط كد ملی خودرا با شماره تلفن همراه اصلی خود پیامك كند.
سخنگوی تسهیلات حمایتی كرونا توضیح داد: به سبب حجم بالای پیامك های ارسالی، این پیامك ها در نوبت های مختلف ارسال می شود و در مجموع برای ۲۵ میلیون خانوار ۸۸ میلیون پیامك ارسال می شود چون بعضی از سرپرستان خانوار سیمكارت های مختلفی دارند و این پیامك ها تا اختتام هفته (ساعت ۲۲ روز جمعه) فرستاده می شود و افراد تا ساعت ۲۴ روز یكشنبه (۳۱ فروردین ماه) فرصت دارند درخواست خودرا اعلام كنند.
چگونگی واریز وام برای سرپرستان فاقد سیمكارت
وی درباره افرادی كه سیمكارت ندارند اضافه كرد: تمامی كسانی كه از سرپرستان خانوار سیمكارت ندارند ۲.۵ میلیون نفر هستند این افراد چنانچه تا ۳۱ فروردین ماه سیمكارت تهیه كنند و كد ملی خودرا ارسال نمایند می توانند وام را تا چهارم اردیبهشت ماه دریافت نمایند.
سخنگوی تسهیلات حمایتی كرونا برای افرادی كه كهولت سن(بالای۸۰سال) و افرادی كه دارای معلولیت شدید هستند و سیمكارت ندارند، اظهار داشت: برای سایر اعضای خانواده آنها، فقط پیامك ارسال می شود و واریزی سرپرست برای آنها صورت می گیرد.
میرزایی اضافه كرد: چنانچه سرپرستان خانوار در مدت اعلام شده سیمكارت تهیه نكردند تا ۱۸ اردیبهشت فرصت دارند به دفاتر پیشخوان مراجعه كنند و سیمكارت رسمی به نام سرپرست خانوار ثبت كنند و وام این افراد اختتام ماه مبارك رمضان پرداخت می شود.
وی افزود: وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در حالت رایزنی جهت دریافت فهرست افراد زندانی است و این افراد نیازی به ارسال پیامك ندارند و مستقیما به حساب یارانه آنها واریز می شود.
مردم برای دریافت وام به مراكز و وزارت خانه مراجعه نكنند
میرزایی اشاره كرد: از مردم می خواهیم برای دریافت این وام مراجعه حضوری به مراكز و وزارت خانه نداشته باشند و فقط بوسیله پیامك مشخصات خودرا ثبت كنند.
وی توضیح داد: زوجینی كه تازه ازدواج كرده اند و هنوز یارانه جدید نگرفته اند در ردیف مشمولان دریافت وام یك میلیونی قرار دارند.
سخنگوی تسهیلات حمایتی كرونا یاداورشد كه حساب بانكی كه یارانه به آن واریز می شده است اگر حالا مسدود است از عهده ما خارج بوده و پس از رفع مسدودیت حساب، وام واریز خواهد شد.
براساس اعلام وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی ۳۵ هزار و ۸۰ تومان مبلغ دقیقی است كه از یارانه كل خانوار بعنوان قسط كسر خواهد شد. زمان واریز این وام ۴ اردیبهشت است.منبع:

1399/01/31
21:51:42
5.0 / 5
2631
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید