واعظی:

كارآفرینان تكیه گاه دولت در مقابله با تحریم ها هستند

كارآفرینان تكیه گاه دولت در مقابله با تحریم ها هستند به گزارش كاروخدمت رییس دفتر رئیس جمهوری تولید و اشتغال را موتور محركه اقتصاد كشور دانست و اظهار داشت: كارآفرینان قهرمانان خط مقدم نبرد و تكیه گاه محكم دولت در اداره اقتصاد و مقابله با تحریم ها بوده اند.


«محمود واعظی» با قدردانی از تلاش تولیدکنندگان، فعالان اقتصادی و کارآفرینان کشور روز ملی کار آفرینی را تبریک گفت و در حساب اینستاگرامی خود نوشت: امروز روز ملی کارآفرینی است. تولید و اشتغال موتور محرکه اقتصاد و کارآفرینان محور توسعه و پیشرفت کشورند.
رییس دفتر رئیس جمهوری اشاره کرد: در دو سال قبل که کشور آماج تروریسم اقتصادی آمریکا بوده؛ کارآفرین ها قهرمانان خط مقدم نبرد و تکیه گاه محکم دولت در اداره اقتصاد و مقابله با تحریم ها بوده اند.
واعظی اضافه کرد: این روزها که کاهش بی سابقه قیمت نفت، جهان را گرفتار بهت و شگفتی کرده، شایسته یادآوری است که اقتصاد ایران در دو سال قبل عملا بدون نفت اداره شده. حصول این موفقیت بی شک بدون تلاش تولیدکنندگان، فعالان اقتصادی و کارآفرینان کشور ممکن نبود.
وی با قدردانی از تلاش کارآفرینان کشور اضافه کرد: دولت همچون گذشته بعنوان یک راهبرد مبنایی، پشتیبانی از تولید و کارآفرینی را در دستور کار خواهد داشت؛ این راهبرد در سال «جهش تولید» با قدرت و قوت بیشتری پیگیری خواهد شد.


1399/02/06
21:56:21
5.0 / 5
1879
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید