معاون وزیر تعاون تاكید كرد

ضرورت تولید بستر مشاركت بخش خصوصی در اقتصاد مقاومتی

ضرورت تولید بستر مشاركت بخش خصوصی در اقتصاد مقاومتی به گزارش كاروخدمت معاون وزیر تعاون اظهار داشت: مسئولان اجرایی باید با برنامه ریزی قوی، زمینه جلب مشاركت جدی بخش خصوصی برای حضور در اقتصاد مقاومتی و فعالیت های بیشتر در بخش تعاون را فراهم نمایند.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، سیدحمید كلانتری در كارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان مهریز به اهمیت بخش تعاون در تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره نمود و اضافه كرد: فعالیت تعاونی ها از بخش های مهم و اثرگذار در عرصه تحقق اقتصاد مقاومتی است.
وی ادامه داد: اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی با مشاركت بخش تعاون، باعث تولید اشتغال و تولید و كمك به توسعه و همینطور رسیدن به اهداف والای نظام اسلامی می گردد و بنابراین همه باید برای تحقق آن تلاش نماییم.
معاون وزیر تعاون در ادامه به نقش ظرفیت های انسانی برای ارتقای توسعه در عرصه های مختلف مورد نیاز كشور اشاره نمود و اضافه كرد: اساس توسعه هر منطقه متكی به نیروهای انسانی كارآمد و آماده به خدمت آن است.
كلانتری با بیان این كه مهریز خصوصیت های خاص خویش را دارد، تصریح كرد: تولید اتاق فكر با بهره گیری از نخبگان استان یزد و منطقه، شرایط آب و هوایی مناسب، ظرفیت های گردشگری و قرار گرفتن در كنار جاده اصلی تهران – بندرعباس، باعث توسعه همه جانبه مهریز خواهد بود.
وی خاطرنشان كرد: همه شرایط در مهریز برای توسعه فراهم است ازاین رو با برنامه ریزی و تولید همدلی می توان شاهد موفقیت و عزت و آبادانی منطقه بود و اساساً برای رسیدن به آن باید از همت جمعی استفاده گردد.
در این جلسه فرماندار و امام جمعه مهریز با اشاره به آخرین وضعیت شهرستان در بخش های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی این شهرستان، به ضرورت همكاری مسئولان استان تاكید نمودند.


 

1396/10/02
20:48:35
5.0 / 5
2513
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید