تاكید شریعتمداری بر شفافیت در امور حمایتی سازمان بهزیستی

تاكید شریعتمداری بر شفافیت در امور حمایتی سازمان بهزیستی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی بر لزوم ایجاد شفافیت در پروسه پشتیبانی از مددجویان اصرار كرد و اظهار داشت: اگر در امور حمایتی مربوط به سازمان بهزیستی شفافیت ایجاد شود، مردم بیشتر به اقدامات این سازمان اعتماد می كنند.


به گزارش روز چهارشنبه وزارت تعاون، «محمد شریعتمداری» در هفتمین نشست شورای مرکزی مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی، ماهیت فعالیتهای این سازمان را مردمی عنوان نمود و اظهار داشت: باید فضایی ایجاد کرد تا مردم خود، امور را در دست بگیرند.
وی با اشاره به اینکه مردم، برای پشتیبانی از مددجویان سازمان بهزیستی انگیزه زیادی دارند، اظهار داشت: این سازمان بعنوان یک نهاد حاکمیتی باید زمینه حمایت رسانی ها را فراهم سازد تا مردم احساس کنند حضورشان موثر است و بذر کار خیر آنها ثمر می دهد.
وزیر تعاون با اشاره به اینکه منظور از جذب حمایت های مردمی فقط بحث مالی نیست، اظهار نمود: در پشتیبانی از مددجویان، جلب مشارکت های مردمی، مبحث مهمی است که باید بر اساس آن سیاست گذاری های دقیقی صورت گیرد.
شریعتمداری با تقدیر از تلاشهای سازمان بهزیستی کشور افزود: جذب عشق و علاقه مردم برای پشتیبانی از مددجویان یک فعالیت هنرمندانه است. رئیس این سازمان، مبحث شفافیت را وجه همت خود قرار داده و کوشیده منابع و هزینه کرد آنها را شفاف کند.
حناچی: خیرین التیام بخش دوران کرونا بودند
شهردار تهران در ادامه این مراسم با اشاره به کمک های خیرین اظهارکرد: در شرایط کرونایی، خیرین همانند گذشته پای کار آمدند و التیام بخش این دوران بودند.
پیروز حناچی به ارسال بسته های حمایتی خیرین در شرایط کرونا اشاره نمود و اظهار داشت: در این راستا همپوشانی خوبی در شرایط اضطراری برای کمک به نیازمندان بوجود آمد.
وی همینطور میزان انتشار کرونا را در گرم خانه های شهرداری تهران پایین توصیف کرد و اظهار داشت: شهرداری همواره در کنار این افراد است.
حجت الاسلام والمسلمین «سیدمهدی خاموشی» رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در این جلسه با ابراز خرسندی از جلب مشارکت های مردمی توسط سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: ایرانی ها در اهدای کمک های مردمی به خصوص در شرایط بحرانی مانند زلزله و یا دوران کرونا پیشتاز هستند.
وی از مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه با سازمان بهزیستی کشور در توانمندی فرزندان تحت پوشش این سازمان خبرداد.

1399/04/13
12:09:58
5.0 / 5
1626
تگهای خبر: سازمان , وزیر تعاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید