مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات خسارت دیدگان از كرونا تمدید گردید

مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات خسارت دیدگان از كرونا تمدید گردید به گزارش كاروخدمت كارگروه مقابله با نتایج اقتصادی ناشی از انتشار كرونا ضمن تاكید دولت بر تسریع بانك ها در پرداخت تسهیلات به مشاغل خسارت دیده از كرونا مهلت ثبت نام برای دریافت تسهیلات در سامانه وزارت كار را ۵ روز تمدید كرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، بیستمین جلسه کارگروه مقابله با نتایج اقتصادی ناشی از شیوع کرونا روز سه شنبه به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور نمایندگان دستگاه ها برگزار گردید و روند اعطای تسهیلات به شاغلین و کارفرمایان مشاغل در رسته های چهارده گانه صدمه دیده مورد بررسی قرار گرفت.
وضعیت ارسال پیامک به کارفرمایان و خویش فرمایان درمورد اعطای تسهیلات به کسب و کارهای صدمه دیده و همینطور بررسی درخواست وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برای پرداخت وام یک میلیون تومانی به کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح همچون موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه محمد نهاوندیان با اشاره به اینکه پرداخت سریع تسهیلات به خسارت دیدگان ناشی از شیوع کرونا مورد تاکید دولت و شخص رئیس جمهور است، از بانکهای عامل تعیین شده در این حوزه خواست همکاری و تلاش بیشتری برای پرداخت سریع تسهیلات به ثبت نام کننندگان داشته باشند.
تمدید ۵ روزه مهلت ثبت نام برای دریافت تسهیلات، مصوبه مهم این کارگروه بود که برپایه آن همه شاغلین و کارفرمایان در رسته های ۱۴ گانه صدمه دیده مصوب در کارگروه اقتصادی کرونا، می توانند تا ۲۵ تیرماه با رفتن به سامانه اینترنتی وزارت رفاه و تأمین اجتماعی به آدرس KARA.MCLS.gov.ir نسبت به ثبت نام برای دریافت تسهیلات اعطایی اقدام نمایند.
براساس مصوبه کارگروه مقابله با نتایج اقتصادی ناشی از شیوع کرونا، برای دریافت این تسهیلات از بانک ها در سقف مبالغی که احتیاج به معرفی ضامن کارمند می باشد، رسمی بودن ضامن کارمند الزامی نیست.


1399/04/21
21:33:49
5.0 / 5
1760
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید