سخنگوی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی خبر داد:

پیشنهاد تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات كرونایی

پیشنهاد تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات كرونایی به گزارش كاروخدمت سخنگوی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: با تاخیر در پروسه اجرایی تسهیلات كرونایی كسب و كارها مواجه هستیم، بدین سبب درخواست تمید مهلت ثبت نام و پرداخت را به كارگروه اقتصادی ارائه دادیم.


پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای لطمه دیده از کرونا همچون برنامه های دولت برای پشتیبانی از ثبات اشتغال و بنگاه های اقتصادی بود. «محمد شریعتمداری» وزیر تعاون روز گذشته در سومین نشست «کمیته راهبری اجرای دستورالعمل اعطای تسهیلات ویژه کرونا» که جهت بررسی روند اعطای این تسهیلات برای کسب و کارهای لطمه دیده انجام شد تمدید مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات را امری ضروری دانست و اظهار داشت که برای ثبت نام مراجعان به سامانه کارا و دریافت تسهیلات ویژه کرونایی هر دستگاه باید در ظرف زمانی مشخص به مخاطبان خود اطلاع رسانی کند.
به گزارش روز دوشنبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «حامد شمس» سخنگوی این وزارتخانه نیز امروز اعلام نمود که باتوجه به کندی ثبت نام و مشکلات اجرایی در پرداخت تسهیلات وِیژه کرونایی از کار گروه اقتصادی کرونا در خواست خواهیم کرد تا تسهیلات را با پروسه بهتر در اختیار متقاضیان قرار دهند.
وی اضافه کرد: قرار بود ۱۳ دستگاه بانک اطلاعاتی زیرمجموعه لطمه دیده از کرونا را اعلام کنند، تنها ۹ دستگاه اطلاعات را به در اختیار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای ارسال پیامک به مشمولان قرار دادند.
شمس افزود: البته این وزارتخانه نیز بموقع پیامک ارسال نکرده است، بدین سبب در پروسه اجرایی هم از نظر اعلام دستگاه ها و از نظر ارسال پیامک با تاخیر مواجه هستیم که درخواست تمدید مهلت ثبت نام و پرداخت وام را کارگروه اقتصادی ارائه کردیم و امیدواریم که موافقت شود.منبع:

1399/04/27
11:37:47
5.0 / 5
2399
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید