ساخت مسكن كارگری در شهرك صنعتی شمس آباد تهران

ساخت مسكن كارگری در شهرك صنعتی شمس آباد تهران مقرر شده در شهرك صنعتی شمس آباد تهران، مسكن كارگری ساخته شود كه در فاز نخست، ساماندهی ۱۰۵۰ نفر از متقاضیان صورت پذیرفته است.به گزارش کاروخدمت به نقل از اتاق تعاون ایران، در جهت تفاهم نامه ساخت مسکن کارگری نشست مشترکی با حضور مدیران شهرک صنعتی شمس آباد و مدیر امور کمیسیون های اتاق، رئیس کمیسیون صنعت و معدن برگزار گردید.
این نشست با هدف بازدید و بررسی ساخت مسکن کارگری در شهرک صنعتی شمس آباد و با حضور مدیران این مجموعه صنعتی، رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق تعاون و مدیر امور کمیسیون های اتاق تعاون در شهرک صنعتی شمس آباد برگزار گردید.
در حال حاضر تعداد شاغلین این شهرک صنعتی بیشتر از ۳۰ هزار نفر است که پیشبینی می شود ۵ هزار متقاضی مسکن کارگری باشند، این شهرک بزرگترین شهرک صنعتی کشور به حساب می آید و در فاز نخست، ساماندهی ۱۰۵۰ نفر از متقاضیان مسکن کارگری صورت پذیرفته است.
خاطرنشان می شود، ۲۰ هکتار زمین پیشنهاد شده جهت شروع عملیات اجرایی و ساخت فاز نخست مورد بازدید واقع شد و مهندس مشاور هم طرح توجیهی آنرا تدوین کرده است.
در ادامه از برخی از واحدهای صنعتی واقع در شهرک صنعتی جهت شناسایی ظرفیت ها آنها بازدید شد. با عنایت به ظرفیت بالای این شهرک در تولید مصالح ساختمانی، مقرر شد تأمین مصالح اجرای پروژه از راه خود شهرک صورت پذیرد که علاوه بر ساخت مسکن برای متقاضیان سبب رونق تولید و فعال شدن واحدهای صنعتی شهرک شود. همینطور آغاز ساماندهی فاز دوم متقاضیان هم مصوب شد.


منبع:

1399/05/09
11:32:20
5.0 / 5
2048
تگهای خبر: تولید , صنعت , كارگر , متقاضیان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید