نتایج حاصل از پایش ملی در بهار ۱۳۹۹؛

بررسی های فصلی صنایع را بهترین محیط كسب و كار دانست

بررسی های فصلی صنایع را بهترین محیط كسب و كار دانست كاروخدمت: بررسی های برآورد فصلی شاخص ملی محیط كسب و كار بخش  تعاون در بخش های عمده اقتصادی نشان میدهد كه صنایع، بهترین محیط كسب و كار و خدمات، بدترین محیط كسب و كار بود.


به گزارش روز سه شنبه اتاق تعاون ایران، بر طبق نتایج حاصل از پایش ملی محیط کسب و کار ایران در بهار ۱۳۹۹، رقم شاخص ملی بخش تعاون، ۶.۰۲ محاسبه شد که اندکی نزول وضعیت نسبت به ارزیابی زمستان ۱۳۹۸ با میانگین ۵.۹۵ را نشان میدهد.
تعداد ۵۳۲ فعال اقتصادی بخش تعاون در تمامی رشته فعالیت ها و استانها، در طرح پایش بهار ۹۹، مشارکت داشتند.
براساس این گزارش نامناسبترین مولفه های محیط کسب و کار بخش تعاون در بهار امسال، بی‏ ثباتی و غیرقابل پیش ‏بینی بودن قیمت ‏ها، ‏ ثبات نداشتن سیاست‏ ها، مقررات و رویه ‏های اجرایی و دشواری تامین مالی از بانک ها ثبت شده است.
همچنین مناسب ترین مولفه های محیط کسب و کار بخش تعاون در بهار امسال، محدودیت دسترسی به آب، شبکه تلفن همراه و اینترنت و نحوه استقبال مشتریان از نوآوری و ابتکار در ارائه خدمات و محصول بود.
براساس یافته های آماری استان های گلستان و زنجان به ترتیب بهترین محیط کسب و کار و استان های یزد و قزوین به ترتیب بدترین محیط کسب و کار را در بخش تعاون داشته اند.
این آمارها نشان که برمبنای رشته فعالیت ها، کارهای هنری، سرگرمی و تفریح بهترین محیط کسب و کار و عمده فروشی و خرده فروشی، تعمیر وسایل نقلیه موتوری و موتورسیکلت، بدترین محیط کسب و کار را داشته اند.منبع:

1399/05/24
15:50:46
5.0 / 5
1497
تگهای خبر: آمار , اقتصاد , خدمات , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید