با حضور وزیر تعاون؛

دو مركز خدماتی بازنشستگان

دو مركز خدماتی بازنشستگان به گزارش كاروخدمت با حضور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی دو مركز خدماتی نوین صندوق بازنشستگی كشوری با عنوان مركز جامع ارتباط با ذینفعان و مركز نوآوری صبا راه اندازی شد.


«محمد شریعتمداری» در مراسم افتتاح این مرکز ضمن اشاره به هفته دولت اظهار داشت: نظام اداری کشور به عارضه کم شنوایی و کم بینایی روبه روست و صدای بازنشستگان و مردم مظلوم را نمی شنویم و خوب نمی بینیم ازاین رو باید به ابزاری مسلح شویم تا این مورد را حل نماییم.
وی اظهارداشت: افتتاح مرکز نوآوری و ارتباط بل ذینفعان سمعک ماست تا بهتر بشنویم و برای بازنشستگان چاره اندیشی نماییم و سطح زندگی آنان را ارتقا دهیم.
شریعتمداری اظهار داشت: استراتژی ذینفع محوری باید در دستور کار مرکز جامع ارتباط با ذینفعان و مرکز نوآوری صبا قرار گیرد و این مرکز عملیاتی باشد و چنانچه مشکلی وجود داشت تحلیل و روش تعاملی و دو سویه مرتفع شود.
وی تصریح کرد: باید تهدیدهای موجود را با استفاده از فکر نوآورانه تبدیل به خدمت نماییم.
وزیر تعاون اظهار داشت: اختلاط تجربه بازنشستگان و افکار نو جوانان برای حل مشکلات از راه مراکز اینچنینی محقق می شود.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا، مرکز جامع ارتباط با ذی نفعان صندوق بازنشستگی کشوری که تا پیش از این در چارچوب مرکز پاسخگویی تلفنی ۲۵۰۰ و به صورت محدود فعالیت می کرد، با توسعه و ارتقای خدمات و اهداف آن در چارچوب مرکز ارتباط با ذی نفعان و به صورت شبانه روزی و تمام هفته پاسخگوی سوالات و مسائل بازنشستگان است.
از طریق این مرکز علاوه بر امکان پاسخگویی تلفنی و پیگیری مکالمات، با راه اندازی درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir تمامی خدمات برخط و غیرحضوری به بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش و خانواده آنها همچون طرح های رفاهی، وام های ضروری، فیش و حکم حقوقی، بیمه تکمیلی درمان و غیره عرضه خواهد شد.
مرکز نوآوری صبا هم مرکزی برای حمایت و ایجاد شبکه استارتاپی در حوزه بازنشستگی و سالمندی است و دانشجویان، اساتید، استارتاپ ها و همه فعالان این حوزه است که می توانند از این طریق طرح های نوآورانه خود در بستری نوین و قابل پشتیبانی از سوی صندوق بازنشستگی کشوری پیگیری و اجرایی کنند.منبع:

1399/06/02
19:55:03
5.0 / 5
1653
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید