رئیس تربیت مربی كشور:

۶ هزار استاندارد مهارتی در كشور وجود دارد

۶ هزار استاندارد مهارتی در كشور وجود دارد به گزارش كاروخدمت رئیس مركز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای اعلام نمود كه حالا ۶ هزار استاندارد آموزش مهارتی مشاغل در كشور وجود دارد كه آموزش ها مطابق با نیازهای اجتماعی و اقتصادی پیش می رود.


رضا باجولوند روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا در کرج اظهار داشت: حالا شاهد تحولی اساسی در مهارت ها هستیم چون که مهارت آموزی در کشور با ارزش افزوده همراه شده است.
وی افزود: افرادی که در گذشته کارهای تعمیراتی انجام می دادند حالا با گذراندن دوره های آموزشی به کارهای تولیدی روی آورده و درواقع فعالیت آنان ارزش افزوده درپی دارد.
رییس مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای بیان داشت: امروزه نگاه ها از پشت میز نشینی به سمت مهارت آموزی تغییر کرده که در صورت حمایت ها شاهد تحول بیشتری در این بخش خواهیم بود.
باجولوند تصریح کرد: حالا یک انقلاب در حوزه های مهارتی و کسب و کار بوجود آمده که به سمت هوشمندسازی و دیجیتال سازی پیش می رویم وفعالیت های اجتماعی با گذشته متفاوت می باشد.
رییس مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای اضافه کرد: برای روز آمد شدن آموزش ها، مربیان آموزش فنی و حرفه ای دوره های بازآموزی در مرکز تربیت مربی کشور فرا می گیرند.
وی بیان داشت که امروزه در جهان بر روی تکنسین های مهارتی سرمایه گذاری می کنند که برای توسعه مشاغل باید به این سمت حرکت نماییم.
مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان تربیت سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در حسن آباد کرج مستقر است.
در این مرکز مربیان فنی و حرفه ای دوره های بازآموزی و مهارت های روز آمود فرا می گیرند.1399/06/05
17:12:34
5.0 / 5
1481
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید