معاون وزیر كشور:

استانداران و فرمانداران مكلف به مراقبت از اشتغال واحدهای تولیدی هستند

استانداران و فرمانداران مكلف به مراقبت از اشتغال واحدهای تولیدی هستند به گزارش كاروخدمت ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر كشور، حفظ اشتغال واحدهای تولیدی را ضروری دانست و اظهار داشت: استانداران و فرمانداران مكلف به مراقبت از اشتغال واحدهای تولیدی هستند.


بابک دین پرست روز سه شنبه در حاشیه دیدار از چند طرح صنعتی چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرنگاران اشاره کرد: وزیر کشور اولویت های ۳۰ گانه ای را به استانداران و تکالیف هفت گانه ای را به ۴۴۹ فرماندار در استان های ایران ابلاغ کرده است.
وی ادامه داد: مراقبت از اشتغال واحدهای تولیدی به خصوص در شرایط شیوع ویروس کرونا و اعمال تحریم های ظالمانه مقابل جمهوری اسلامی ایران همچون این تکالیف است.
معاون وزیر کشور اضافه کرد: تکمیل ظرفیت اسمی واحدهای تولیدی، تکمیل و بهره برداری از طرح های نیمه تمام دارای بیش از بر ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی و احیا و بازگشت واحدهای تولیدی تملک شده از طرف بانک ها، از دیگر موارد اولویت دار وزیر کشور در این تکالیف بشمار می رود.
دین پرست اشاره کرد: مراقبت از واحدهای تولیدی مشکل دار و بحرانی و همین طور واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی با همکاری مسئولان ملی و استانی جزو همین اولویت ها است.
وی تصریح کرد: طرح های مهم اقتصادی دارای مشکل در شهرستان های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری مورد بررسی قرار می گیرد و راهکارهای رفع این مشکلات در ستاد اقتصاد مقاومتی استان آن ارائه می شود.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا، همزمان با هفته دولت سال جاری ۲۶۲ طرح با ۲ هزار و ۵۰ میلیارد ریال اعتبار و ۴۴۸ نفر اشتغال زایی مستقیم در چهارمحال و بختیاری افتتاح و بهره برداری و همین طور ۸۶ طرح عمرانی با سه هزار و ۵۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلنگ زنی می شود.
دوم تا هشتم شهریور به مناسبت سالروز شهادت محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر بعنوان هفته دولت نامگذاری شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور به مدت دو روز در چهارمحال و بختیاری حضور دارد.منبع:

1399/06/10
17:18:09
5.0 / 5
1611
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید