در جلسه كمیسیون صنایع؛

كلیات لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی اقتصادی تصویب گردید

كلیات لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی اقتصادی تصویب گردید به گزارش كاروخدمت سخنگوی كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تصویب كلیات لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در جلسه امروز كمیسیون اطلاع داد.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا از خانه ملت، حجت الله فیروزی با تشریح جلسه امروز یکشنبه کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهارداشت: دستور کار نخست کمیسیون صنایع و معادن بررسی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود که کلیات این لایحه در کمیسیون رد شد.
نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی درباره علت رد کلیات لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه کمیسیون اضافه کرد: برپایه این لایحه بخشی از اختیارات بخش خصوصی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واگذار می شد که این مورد با سیاست های کلی اصل ۴۴ مغایر بود.
فیروزی بررسی لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران را دیگر دستور کار کمیسیون صنایع و معادن مجلس عنوان و خاطرنشان کرد: کلیات این لایحه در کمیسیون تصویب گردید، برپایه لایحه مذکور بعضی از مواد قانون قبلی بخش تعاون اصلاح می شود.
وی از تداوم بررسی جزئیات لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران طی هفته آینده در کمیسیون صنایع و معادن مجلس اطلاع داد.منبع:

1399/06/25
12:34:13
5.0 / 5
1660
تگهای خبر: اقتصاد , تعاونی , معادن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید