معاون وزیر صمت اعلام كرد

اشتغال ۸۵۰۰ نفر با تكمیل طرح های ۲۰۰ هزار میلیاردی ایدرو

اشتغال ۸۵۰۰ نفر با تكمیل طرح های ۲۰۰ هزار میلیاردی ایدرو به گزارش كاروخدمت معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت از اشتغال ۸۵۰۰ نفر در مناطق محروم با تكمیل طرح های ۲۰۰ هزار میلیاردی ایدرو اطلاع داد.به گزارش کاروخدمت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مهدی اصفهانی در حاشیه مجمع عمومی سالیانه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) تصریح کرد: ایدرو شالوده طرح های توسعه صنعتی را در مناطق محروم پی ریزی کرده و طرح های در دست اجرای این سازمان با شتاب مناسبی در حال انجام می باشد که اشتغال مستقیم ۸۵۰۰ نفری را به دنبال دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت اضافه کرد: مبلغ برآوردی سرمایه گذاری طرح های در دست عملیات ایدرو معادل ۲۰۰ هزار میلیارد ریال است که از محل اعتبارات داخلی، عمومی و غیر دولتی برنامه ریزی و تأمین می شود.
وی همینطور از آغاز فازهای مطالعاتی و مقدماتی ۷ طرح دیگر با برآورد سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار میلیارد ریال و اشتغال هزار نفر بوسیله ایدرو اطلاع داد و اظهار داشت: ایدرو در دو عرصه توسعه صنایع نوین و فناوری های نو و به هم رسانی بعنوان کارکردهای مهم و روز سازمان های توسعه ای کارنامه موفقی در مجمع عرضه کرده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت بیان نمود: تکمیل و بهره برداری از فازهای اولیه دو مرکز تولید انواع بیو ایمپلنت های استخوانی، قلبی و عروقی و تاندون لیگمان، پیشبرد طرح تولید فیلترهای آب شیرین کن و بهم رسانی ۹۰ مورد شرکت دانش بنیان و شرکت های صنعتی متقاضی فناوری با ارزش ۷، ۰۰۰ میلیارد ریال بخشی از اقدامات این حوزه است.
۲۷۵ میلیون یورو صرفه جویی ارزی با انعقاد حدود ۳۴۰۰میلیارد تومان قرارداد ساخت داخل
اصفهانی به هم رسانی اجزای زنجیره تولید و ارزش را یکی دیگر از اقدامات سازمان های توسعه ای برشمرد و اضافه کرد: ایدرو در بخش میزهای ساخت داخل خودرو در سال ۹۸ به خوبی در این عرصه کار کرده است و با ۲۷۵ میلیون یورو صرفه جویی ارزی موفق به انعقاد حدود ۳، ۴۰۰ میلیارد تومان قرارداد ساخت داخل قطعات خودرو بین اجزای زنجیره تولید شده است.
وی همینطور برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی و تطابق صورت های مالی ایدرو با استانداردهای حسابداری که از جانب سازمان حسابرسی با عنایت به یادداشت های توضیحی مطلوب ارزیایی شده را نشان دهنده توان و دانش نهادینه شده بیشتر از نیم قرن فعالیتهای حرفه ای سازمان گسترش توصیف کرد.

1399/07/05
23:40:13
5.0 / 5
866
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید