با حضور شریعتمداری برگزار می شود؛

كمیسیون اجتماعی مجلس روز دوشنبه وضعیت بیمه صدمه دیدگان كرونا را بررسی می كند

كمیسیون اجتماعی مجلس روز دوشنبه وضعیت بیمه صدمه دیدگان كرونا را بررسی می كند به گزارش كاروخدمت نایب رئیس كمیسیون اجتماعی مجلس، از برگزاری نشست فوری اعضای این كمیسیون با وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی به منظور بررسی وضعیت پرداخت بیمه بیكاری به افراد صدمه دیده از انتشار كرونا اطلاع داد.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا از خانه ملت، ولی اسماعیلی روز شنبه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب برای حل مشکل بیمه افرادی که در اثر انتشار کرونا بیکار شده اند، اظهار نمود: ما پس از تاکید مقام معظم رهبری با محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تماس گرفتیم و قرار شد روز دوشنبه نشستی با حضور وزیر و معاونانش و رئیس سازمان تأمین اجتماعی برگزار نماییم.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اضافه کرد: در این جلسه وزارت تعاون گزارشی از اقداماتی که تابحال برای پرداخت بیمه بیکاری به افراد صدمه دیده از انتشار کرونا انجام داده است، عرضه می دهد تا مشخص شود چه اقداماتی صورت گرفته و چه اقداماتی باید در آینده صورت گیرد.
اسماعیلی خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با برگزاری این نشست به بیانات رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و تصمیماتی را برای افرادی که از خدمات بیمه بیکاری محروم مانده اند و نحوه تأمین اعتبارات لازم برای تسریع روند پرداخت حقوق بیکاری به آنها اتخاذ خواهند کرد.
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته تابحال گزارش های مثبتی درمورد پرداخت حق بیمه بیکاری به تمام افراد صدمه دیده از انتشار کرونا دریافت کرده بودیم، ازاین رو در این جلسه به صورت فوری این مورد را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا مانع از تضییع حقوق افرادی که در این شرایط شغل خویش را از دست داده اند، شویم.1399/08/04
17:24:09
5.0 / 5
1269
تگهای خبر: بیكاری , بیمه , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید