با دستور فوری شریعتمداری تشكیل شد؛

تشكیل كمیته ویژه اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب در وزارت تعاون

تشكیل كمیته ویژه اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب در وزارت تعاون وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی به دنبال فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جلسه با ستاد ملی كرونا، دستور فوری تشكیل كمیته ای ویژه را در این وزارتخانه صادر كرد.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با حکم «محمد شریعتمداری»، « احمد میدری» معاون رفاه اجتماعی بعنوان مسوول این کمیته ویژه منصوب گردید.
وزیر تعاون در حکم انتصاب اشاره کرد: لازم است در اسرع وقت جلسه ای در این زمینه تشکیل و با تقسیم کار روشن در اجرای وظایف ابلاغی رهبر معظم انقلاب، برنامه عملیاتی جامع تهیه و فوری برای تصویب و اجرا تقدیم ستاد ملی کرونا شود.
وی اضافه کرد: ضمن " تشکیل کمیته ای ویژه" لازم است در برنامه ریزی ها، ارزیابی روشن از میزان و نحوه برآورد و تحویل بسته های حمایتی به اقشاری که در شرایط شیوع ویروس کرونا در وضعیت نامطلوبی بسر می برند مدنظر قرار گیرد.
شریعتمداری خاطر نشان کرده است: همین طور نحوه به کارگیری کمک های مومنانه، اقدام سازمان تامین اجتماعی در بیمه آسان و سریع بیکاران دارای کد تامین اجتماعی، برآورد نیازهای مالی احتمالی و ارائه راهکار تامین آن به موازات اقدام فوری و برآورد منابع مورد نیاز برای اجرا و پیشنهاد به فوریت و به موازات به ستاد ملی کرونا صورت گیرد.
وزیر تعاون اظهار داشت: تمهید مقدمات کافی برای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و همکاری با قرارگاه پیگیری و نظارت کرونا به امر رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت خواهد گرفت.
براساس این گزارش، «داوود کرمی» مشاور ویژه و مدیرکل حوزه وزارتی، «عیسی منصوری» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال، «حجت میرزایی» معاون امور اقتصادی، «حاتم شاکرمی»، معاون روابط کار، «سید هادی قره سید رومیانی» معاون امور حقوقی، مجلس و استانها، «غلامرضا پناه»، معاون توسعه مدیریت و منابع، «محمد کبیری» معاون امور تعاون، «مصطفی سالاری» مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، «وحید قبادی دانا» رئیس سازمان بهزیستی، «جواد رضوی» رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری و «حامد شمس» رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بعنوان اعضای کمیته منصوب شدند.
همین طور «روزبه کردونی» رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی بعنوان مسوول پیگیری ویژه اجرای فرمان و مصوبات این کمیته منصوب گردید.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا، جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا سوم آبان ماه در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) انجام شد و در رهبر معظم انقلاب بر حمایت دولت از بیکاران کرونا و اقشار لطمه پذیر تاکید نمودند.


1399/08/08
19:42:02
5.0 / 5
1250
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید