وزارت تعاون در اطلاعیه ای اعلام كرد:

ضرورت تمدید پروانه كار اتباع خارجی توسط كارفرمایان

ضرورت تمدید پروانه كار اتباع خارجی توسط كارفرمایان به گزارش كاروخدمت وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای از كارفرمایان درخواست نمود برای تمدید پروانه كار اتباع خارجی اقدام نمایند كه از دهم آبان ماه جاری برای این منظور تعیین فرصت شده است.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این اطلاعیه از کارفرمایان (خدماتی، صنعتی، کشاورزی محدوده استان تهران) خواسته شده از دهم آبان ماه برای تمدید پروانه کار اتباع خارجی به همراه مدارک لازم، حداقل یک ماه پیش از انقضا اعتبار پروانه کار به واحد اشتغال اتباع خارجی استان تهران (به نشانی: خیابان میرزای شیرازی کوچه عزیزالهی (هشتم)پلاک یک) رجوع کنند.
هزینه صدور و تمدید و تجدید پروانه کار به شناسه شماره ۳۲۰۰۱۸۶۷۴۱۴۰۱۲۰۱۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ واریز شود.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا در فروردین ماه سال جاری مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون اعلام نمود: برای قطع زنجیره مبتلا شدن به ویروس کرونا، اعتبار پروانه کار شرکت هایی که متقاضی به کارگیری اتباع خارجی در کشور باشند، تمدید می شود.
اعتبار پروانه کار اتباع خارجی در فروردین ماه ۹۹ بدون احتیاج به رفتن به اداره کل اشتغال اتباع خارجی و ادارات کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ها، به مدت دو ماه تمدید شده بود.


1399/08/14
13:58:57
5.0 / 5
1459
تگهای خبر: اشتغال , خدمات , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید