علت بازداشت كارگران نیشكرهفت تپه چیست؟

علت بازداشت كارگران نیشكرهفت تپه چیست؟ به گزارش كاروخدمت دادستان شوش با تایید خبر بازداشت تعدادی ازكارگران نیشكر هفت تپه، اظهار داشت: چند روز پیش تعدادی افراد سودجو با راه اندازی تجمعات كارگری و ایجاد ناآرامی، با دستورقضایی قاضی كشیك بازداشت شدندبه گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، مصطفی نظری اظهار داشت: با پیگیری های دستگاه قضائی استان خوزستان، کارگران شرکت نیشکر هفت تپه حقوق خویش را تا مرداد ماه دریافت نمودند و مابقی حقوق آنان با پیگیرهای صورت گرفته هم به تدریج پرداخت می شود.
وی در مورد علت بازداشت برخی از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه هم اضافه کرد: چند روز پیش تعدادی افراد سودجو و فرصت طلب با راه اندازی تجمعات کارگری و ایجاد هیاهو جلوی در کارخانه و پیشگیری از ورود مدیر اجرایی کارخانه، سبب ایجاد ناآرامی و اغتشاش شدند که با دستور قضائی قاضی کشیک بازداشت شدند بنابراین با عنایت به عدم توانایی عرضه وثیقه در نظر گرفته شده، هنوز در بازداشت به سر می برند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش در ادامه اظهار نمود: با عنایت به فصل تولید و بهره برداری کارخانه و منویات مقام معظم رهبری که سال جاری را سال جهش تولید نامگذاری کرده اند و همینطور تأکیدات رئیس قوه قضائیه در مورد پشتیبانی از تولید ملی، با هرگونه ایجاد ناامنی و ممانعت از تولید، برخورد قانونی مناسب می شود.
نظری خاطرنشان کرد: حقوق و دستمزد شهریورماه کارگران آماده شده و بزودی پرداخت می شود و تا آخر سال پرداخت حقوق ها مستمرا و به روز انجام می شود بنابراین کارگران شریف شرکت نیشکر هفت تپه از این جهت دغدغه ای نداشته باشند.
وی اضافه کرد: از کلیه کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی و مردم شهرستان شوش انتظار داریم با همدلی، اجازه ندهند چرخ کارخانه ها از حرکت باز بایستد و تولید متوقف شود.
نظری همینطور هرگونه انتشار ویروس کرونا در زندان دزفول را تکذیب و بیان نمود: هیچکدام از کارگران بازداشت شده شرکت نیشکر هفت تپه به کرونا مبتلا نشده اند و همگی در سلامت کامل هستند.


منبع:

1399/08/16
21:12:56
5.0 / 5
1367
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید