توقیف ۱۲ مصالح ساختمانی غیر استاندارد بعلاوه اسامی

توقیف ۱۲ مصالح ساختمانی غیر استاندارد بعلاوه اسامی كاروخدمت: در جریان بازرسی های اخیر كارشناسان اداره كل استاندارد تهران تولید ۱۲ مصالح و فرآورده ساختمانی به دلایل مختلف توقیف و به دادگاه معرفی گشتند.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، در جریان بازرسی كارشناسان استاندارد تهران در ماه گذشته از واحدهای تولیدی و صنفی فرآورده های ساختمانی بتن آماده با نام تجاری "بتن دهكده" در واحد تولیدی در كیلومتر شش جاده قدیم كرج، شن و ماسه با نام تجاری "راه شن" در واحد تولیدی راه شن پاكدشت در محدوده جاده جمال آباد و شن و ماسه با نام تجاری "زرین ماسه" در واحد تولیدی زرین ماسه شریف آباد در محدوده جاده جمال آباد به دلیل تولید بدون مجوز استاندارد توقیف شدند.

همچنین از دو تولید كننده برند ساختمانی با نام تجاری "مهتاب" در واحد تولیدی در جاده آبعلی و رنگ ساختمانی با نام تجاری "توسن وارنا" در واحد تولیدی در جاده خیرآباد شهرستان ورامین به دلیل ممانعت از بازرسی به دادگاه شكایت شد.

طبق اعلام اداره استاندارد استان تهران، علاوه بر این لوله های PVC با نام تجاری جهان "پلیمر تهران" در واحد تولیدی در صفا دشت به دلیل جعل نشان استاندارد و فك غیرقانونی پلمب و هم لوله های PVC با نام تجاری "ساكو پلیمر" گلپایگان در واحد تولیدی با همین نام در منطقه بهارستان به دلیل ممانعت از بازرسی غیراستاندارد تشخیص داده شده و متخلفین به دادگاه معرفی گشتند.

در این رابطه همینطور تولیدكننده رنگ روغنی براق از واحد تولیدی "به آفرین" در شهر قدس به دلیل عرضه و كالای بدون نشان استاندارد و هم ممانعت از بازرسی دادگاهی شد. چسب كاشی هم با نام های تجاری "ساروج اسپات" و "افرند" در واحد صنفی برزگر در شهرك صدف چسب كاشی و پودر بتونه با نام تجاری "ارژنگ" در واحد صنفی در بلوار آزادگان رباط كریم به دلیل تولید غیراستاندارد شناسایی و متخلفان به دادگاه معرفی گشتند.
1396/10/19
23:39:27
5.0 / 5
2308
تگهای خبر: استاندارد , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید