پیگیری مهر نتیجه داد؛

انتقال خط تولید شركت مواد شوینده به خارج از خوزستان منتفی شد

انتقال خط تولید شركت مواد شوینده به خارج از خوزستان منتفی شد به گزارش كاروخدمت با مذاكرات صورت گرفته، انتقال خط تولید یك شركت تولید كننده مواد شوینده در اهواز به استانی دیگر منتفی شد و این خط به كار خود ادامه می دهد.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، در چند روز اخیر کارگران یک کارخانه تولید مواد شوینده و بهداشتی که تنها کارخانه تولید کننده مواد شوینده و بهداشتی در استان خوزستان به حساب می آید، دست به تجمع و اعتراض زده اند چون که مدعی هستند این کارخانه به مالک جدید فروخته شده و آنها هم قصد انتقال خط تولید به استانی دیگر را دارند.
این کارگران مدعی شده اند که به آنها اعلام شده است که از کار اخراج شده اند و الان در این شرایط بد اقتصادی این کارگران نگران آینده خود هستند و این در شرایطی است که بعضی از آنها سابقه بالای ۲۰ سال اشتغال در این شرکت را دارند.
این کارگران با تجمع در مقابل کارخانه از مسؤلان استانی درخواست کرده اند که به وضعیت شغلی و شرایط سختی که در آن قرار گرفته اند رسیدگی شود.
به دنبال انعکاس رسانه ای مبحث توسط خبرگزاری مهر، استانداری خوزستان مبحث را دنبال کرد و در نهایت شرکت از انتقال خط تولید خود به استانی دیگر صرف نظر کرد.
در همین زمینه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان اظهار داشت: با دستور استاندار و پیگیری های انجام شده طی برقراری ارتباط با مدیران این شرکت، مقرر شد نسبت به رفع مشکلات آن همچون اختصاص زمین به منظور تأسیس فازهای بعدی کارخانه و همینطور موضوعات مرتبط به حوزه مجوزهای قانونی اقدامات لازم صورت گیرد.
وی افزود: در مورد تداوم فعالیت شرکت در مکان فعلی به علت مشکلات قضائی و حقوقی، مقرر شد از راه مقامات ذیربط پیگیری های لازم صورت گیرد و فعالیت شرکت تا تعیین تکلیف زمین و مکان جدید، ادامه پیدا کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان تصریح کرد: متأسفانه به علت ناهماهنگی در رجوع مدیر استانی شرکت به مراجع ذیصلاح، این تصور برای مدیران شرکت بوجود آمده بود که ادامه فعالیت در استان امکان پذیر نیست.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان تاکیدکرد: در مذاکره با مدیران شرکت گلرنگ به آنها اطمینان داده شد که آماده همه گونه همکاری با مجموعه گلرنگ هستیم.
وی افزود: این شرکت در هر نقطه ای از استان که مایل به سرمایه گذاری باشد، استانداری خوزستان زمینه تسهیل این امر را فراهم خواهد نمود تا زیرساخت های لازم جهت تولیدات این مجموعه در استان بیشتر از پیش فراهم شود.
یکی از کارگران این کارخانه تولید مواد شوینده و بهداشتی چند روز قبل در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به اینکه دو خط تولید مواد شوینده و تولید بطری در اهواز از جانب شرکت تعطیل شده اند، بیان نمود: زمزمه های فروش خط تولید و تعطیلی کارخانه حدود دو ماه قبل شروع شد و ما در این زمان به صورت متناوب به مرخصی الزامی می رفتیم.
وی اضافه کرد: این دو خط تولید دارای ۷۰ نفر کارگر هستند که از شنبه به صورت رسمی به ما اعلام گردید که دیگر سر کار خود حاضر نشوید چون که می خواهیم خط تولید کارخانه را به فروش برسانیم.
این کارگر اظهار داشت: خبر داریم که قطعات خطوط تولید در حال انتقال به استانی دیگر است.
وی تصریح کرد: برای ما عجیب است که این کارخانه که در شرایط انتشار کرونا و افزایش نیاز مردم به مواد ضدعفونی و شوینده ها، بر تولیدات خود افزوده بود و ما به جای هشت ساعت، ۱۲ کار می کردیم می خواهد در این شرایط مبادرت به فروش خط تولید نماید.

1399/08/26
13:44:21
5.0 / 5
1515
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید