فردا، آخرین فرصت ارسال پیامك درخواست وام یك میلیون تومانی كرونا

فردا، آخرین فرصت ارسال پیامك درخواست وام یك میلیون تومانی كرونا وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اعلام نمود: فردا (سه شنبه- ۱۱ آذر) آخرین فرصت ارسال پیامك درخواست تسهیلات یك میلیون تومانی از جانب سرپرستان خانوارهای مشمول است.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس مرکز روابط عمومی این وزارتخانه اظهار داشت: سرپرستان خانواری که درخواست استفاده از تسهیلات یک میلیون تومانی کرونایی را دارند تا فردا (سه شنبه ۱۱ آذر) می توانند کد ملی خویش را بدون هیچ واژه اضافه ای به صورت فارسی یا انگلیسی از تلفن همراه ثبت شده به نام سرپرست خانوار به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال نمایند.
به گفته حامد شمس تمامی افرادی که در نوبت قبل، تسهیلات کرونای معیشتی دریافت کرده اند و درآمد ثابت ندارند، می توانند متقاضی دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی باشند.
وی افزود: افراد دارای درآمد ثابت همچون کارمندان دولت، شرکتهای دولتی یا نهادهای عمومی غیر دولتی، بازنشستگان، بیمه پرداز سازمان تأمین اجتماعی یا سایر صندوق های بازنشستگی شامل این طرح نمی شوند.
سخنگوی وزارت تعاون تصریح کرد: بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی با اقساط ۳۰ ماهه و از منابع یارانه معیشتی ماهانه خانوار خواهد بود.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا، ثبت نام برای دریافت وام یک میلیون تومانی از چهارم آذرماه شروع و به مدت یک هفته (۱۱ آذرماه) ادامه دارد. این وام قرض الحسنه و در ۳۰ قسط از یارانه معیشتی خانوار کسر می شود.


1399/09/12
16:24:15
5.0 / 5
1281
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید