وام 50 میلیون تومانی كمیته امداد تهران به كارآفرینان

وام 50 میلیون تومانی كمیته امداد تهران به كارآفرینان به گزارش کاروخدمت معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران اعلام نمود: کارآفرینان استان تهران به ازای اشتغال مددجویان دانشگاهی تحت پوشش این نهاد وام 50 میلیون تومان می گیرند.


حسین زمانیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: هم اینک ۲ هزار و ۵۰۰ دانشجو در مقاطع کاردانی تا دکتری تحت پوشش کمیته امداد استان تهران هستند که هر ترم از خدمات معیشتی، کمک آموزشی، خوابگاهی و شهریه دانشجویی بهره مند می شوند.
وی بیان کرد: برای حمایت بیشتر از تحصیل این فرهیختگان در دوران تحصیل، وام هایی به ارزش ۵ تا ۲۰میلیون تومان (مقطع کاردانی تا دکتری) توسط این نهاد پرداخت می شود تا بتوانند خیلی از ابزارهای آموزشی مورد نیاز خودرا تهیه کنند.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران اشاره کرد: این دانشجویان در کلیه ترم ها نیز مشمول دریافت خدمات تحصیلی همچون کمک هزینه ۷۵۰هزار تومانی و هر ترم نیز کمک شهریه یک تا ۲ میلیونی نیز خواهند بود.
زمانیان به رابطان فرهنگی این نهاد در دانشگاه ها اشاره نمود و اظهار داشت: این افراد پل ارتباطی میان کمیته امداد و دانشجویان محسوب شده و تا زمانی که به سبب برخی مشکلات و بدهی های تحصیلی دانشجو گرفتار معضل شود، خدمات شایانی را به این افراد تحت پوشش ارائه خواهند داد.
وی با اعلان اینکه هه ساله همزمان با ۱۶ آذر (روز دانشجو) همایشی برای این قشر در نظر گرفته می شد، اظهار داشت: امسال به سبب شیوع ویروس کرونا این مراسم به صورت وبینار مجازی عصر امروز برگزار و مباحث فرهنگی، مهارت زندگی و مسائل سیاسی روز به این قشر آموزش داده شد.
به گفته معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران؛ همین طور در این وبینار از دانشجویان حائز رتبه در بخش علمی، قرآنی، ورزشی، ادبی و فرهنگی که امسال توانستند در سطح کشور رتبه هایی را کسب کنند، تجلیل شد.
وی در پاسخ به این پرسش که برای حمایت بیشتر دانشجویان بعد از فراغت تحصیل در بازار کار چه تعاملی با دستگاه های خصوصی و دولتی خواهید داشت، اضافه کرد: با کارآفرینانی که امکان استخدام برخی از آنها را داشته باشند نیز به ازای هر دانشجو مبلغ ۵۰ میلیون تومان وام به واحدهای مربوطه داده خواهد شد.منبع:

1399/09/20
12:36:09
5.0 / 5
1306
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید