بر اساس اعلام بانك مركزی؛

7 میلیون سرپرست خانوار وام یك میلیونی گرفتند

7 میلیون سرپرست خانوار وام یك میلیونی گرفتند به گزارش کاروخدمت بانک مرکزی اعلام نمود: در دو مرحله پرداخت تسهیلات به یارانه بگیران معیشتی، تا حالا بیش از 6 میلیون و 993 هزار و 380 سرپرست خانوار از تسهیلات یک میلیون تومانی بهره مند شده اند.به گزارش کاروخدمت به نقل از بانک مرکزی، حسب اعلام مدیریت کل اعتبارات این بانک، برمبنای مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا بیش از ۲۱ میلیون و ۵۶۹ هزار و ۱۵۵ نفر تا حالا از تسهیلات یک میلیون تومانی سیستم بانکی (طی پنج مرحله) بهره مند شده اند که مقرر شده اقساط تسهیلات پرداختی طی ۳۱ قسط از حساب یارانه ای ایشان کسر شود.
همچنین در ادامه حمایت های ستاد ملی مدیریت کرونا و شبکه بانکی از یارانه بگیران در هفته گذشته، تعداد ۴ میلیون و ۵۱۳ هزار و ۷۳۹ نفر سرپرست خانوار که یارانه معیشتی دریافت می کنند و فاقد درآمد ثابت هستند از طرف سازمان هدفمندسازی یارانه ها (با ستاندن پیامک از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) شناسایی و به نظام بانکی معرفی گشتند، از تسهیلات مجدد یک میلیون تومانی بهره مند شدند.
ضمن اینکه در مرحله جدید تا ساعت ۱۲ روز پنجشنبه مورخ ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۹ از تعداد ۲ میلیون و ۴۸۱ هزار و ۲۹۰ سرپرست خانوار یارانه بگیر معیشتی که از طرف سازمان هدفمندی به شبکه بانکی معرفی شده اند، تسهیلات مربوط به حساب ۹۹.۹ درصد از افراد یاد شده واریز شده است. همین طور امکان واریز تعداد ۱.۶۴۹ فقره تسهیلات به دلایلی همچون مسدودی حساب، فوت سرپرست خانوار و سایر خطاها میسر نشده است.
بر این اساس در دو مرحله پرداخت تسهیلات به یارانه بگیران معیشتی، تا حالا بیش از ۶ میلیون و ۹۹۳ هزار و ۳۸۰ سرپرست خانوار از تسهیلات یک میلیون تومانی بهره مند شده اند.
بدیهی است در صورت ستاندن اطلاعات افراد مشمول جدید در مراحل بعدی (یارانه بگیران معیشتی فاقد درآمد ثابت) از طرف سازمان هدفمندسازی یارانه ها تسهیلات یک میلیون تومانی به حساب متقاضیان واریز خواهد شد.


منبع:

1399/09/24
14:48:31
5.0 / 5
1394
تگهای خبر: سازمان , متقاضیان , معیشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید