سخنگوی طرح حمایت معیشتی كرونا تشریح كرد

چه كسانی یارانه، وام یك میلیونی و یارانه معیشتی می گیرند؟

چه كسانی یارانه، وام یك میلیونی و یارانه معیشتی می گیرند؟ کاروخدمت: سخنگوی طرح حمایت معیشتی کرونا جزئیات واریز یارانه، وام یک میلیونی و یارانه معیشتی را تشریح نمود.به گزارش کاروخدمت به نقل از وزارت کار، حسین میرزایی امروز در یک لایو اینستاگرامی درباره جزئیات واریز یارانه، وام یک میلیونی و یارانه معیشتی، گفت: افرادی مشمول این طرح می شوند که چهار شرط را داشته باشند و حتی اگر یک نفر از افراد خانواده، یکی از شروط را نداشته باشد، کل خانواده از این طرح معیشتی محروم می شود.
سخنگوی طرح حمایت معیشتی کرونا با اشاره به این شروط، اضافه کرد: در بررسی فاکتورهای بانکی افراد، میزان واریزی ها، گردش حساب چهار سال اخیر افراد (۹۸-۹۷-۹۶-۹۵) و تراکنش های خرید آنها در شش ماهه اول سال ۹۹ را مورد رصد قرار می دهیم تا بر ما محرز شود که فرد در طول حداقل چهار سال اخیر وضعیت مالی خوبی نداشته و وضعیت او، بهبود هم نیافته است.
وی افزود: افرادی که مشمول بیمه رانندگان، قالی بافان و… نیز هستند یا حتی خویش فرمایی، مشمول این طرح نمی شوند. البته بیمه پردازان خویش فرمایی از یک استثنا برخوردارند؛ به این معنا که فردی بیمه خویش فرمایی داشته و در بررسی ها متوجه شدیم که جز دهک های ۹ و ۱۰ درآمدی نیست و مجموع درآمدهای خانواده نیز زیر حداقل دریافتی قانون کار (یک میلیون و ۹۱۰ هزار تومان) است اما فرد برای تامین آتیه خود بیمه رد می کند.
میرزایی اظهار داشت: این افراد به شرط آنکه همه شرایط را در کل افراد خانواده داشته باشند و مجموع درآمد آنها زیر حداقل حقوق قانون کار باشد، از این طرح بهره مند می شوند.


منبع:

1399/10/08
23:43:24
5.0 / 5
754
تگهای خبر: بیمه , خرید , معیشت , وزارت كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید