پیش نویس آئین نامه اجرایی قانون پشتیبانی از اطفال و نوجوانان روی میز دولت

پیش نویس آئین نامه اجرایی قانون پشتیبانی از اطفال و نوجوانان روی میز دولت به گزارش کاروخدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش نویس آئین نامه اجرایی قانون پشتیبانی از اطفال و نوجوانان را جهت بررسی و تصویب به هیات دولت عرضه کرده است.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به باعث تکالیف مقرر در ماده (۶) قانون پشتیبانی از اطفال و نوجوانان، پیش نویس آئین نامه اجرایی تبصره ذیل ماده (۶) این قانون را با همکاری وزارت دادگستری و سایر دستگاههای اجرایی، جهت بررسی و تصویب، به هیات دولت عرضه کرده است.
به باعث ماده (۶) قانون پشتیبانی از اطفال و نوجوانان، تکالیفی بر عهده وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کشور و آموزش و پرورش و هم سازمان های بهزیستی کشور، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.
بر این اساس و به باعث تبصره ذیل ماده فوق، آئین نامه اجرایی این ماده توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری سایر دستگاههای مرتبط تهیه و برای سیر مراحل بررسی و تصویب، به هیات دولت عرضه شده است.
پیشنهاد مذکور الان درحال سیر مراحل بررسی در کمیسیون فرهنگی دولت می باشد.


1399/10/15
13:33:37
5.0 / 5
569
تگهای خبر: پزشك , دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید