معاون وزیر:

مركز توسعه نوآوری تعاون كرمان صاحب پنجره واحد خدمات می شود

مركز توسعه نوآوری تعاون كرمان صاحب پنجره واحد خدمات می شود به گزارش کاروخدمت معاون تعاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی اظهار داشت: در آینده نزدیک اولین پنجره واحد خدمات در مرکز توسعه نوآوری تعاون استان کرمان با همت مدیران شکل  خواهد گرفت و معاونت امور تعاون به تجهیز منابع بمنظور ایجاد این مرکز کمک خواهدنمود.


محمدجعفر کبیری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از مرکز توسعه نوآوری تعاون استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن قدردانی از مدیران استان اضافه کرد: اتفاقات مطلوبی در مرکز توسعه نواوری تعاون در کمترین زمان رخ داده است و این امر انگیزه ما را برای توسعه این مرکز می افزاید.
وی با اعلان اینکه رویکرد جدی بخش تعاون؛ توسعه نوآوری است اظهار داشت: این مهم با پشتیبانی از تعاونی های دانش بنیان، استارت ها و شرکت های نوپا با ایده های نوآورانه محقق می شود.
معاون تعاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در مراکز نوآوری به دنبال کمک به R&D (واحد تحقیق و توسعه) تعاونی های موجود و افزایش راندمان تعاونی هایی که به صورت سنتی اداره می شوند؛ هستیم اظهار داشت: با هماهنگی و کمک معاونت علم و فناوری رئیس جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی منتا ملی یا مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران در ۲ هفته گذشته راه اندازی شد و شتاب دهنده ها در این مراکز مستقر و حمایت می شوند و جنس توسعه نوآوری است.
کبیری با اعلان اینکه زیست بوم نوآوری و فناوری بخش تعاون با سرعت بیشتری توسعه خواهد یافت اشاره کرد: در مرکز منتا (مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران) یک پنجره واحد خدمات داریم و تامین اعتبارات لازم به دنبال این هستیم در کل کشور این پنجره ها در کنار مراکز نوآوری شکل بگیرد و خدمات ویژه ای را به تعاونی های دانش بنیان، نوبنیان و برتر ارایه داده شود و امیدواریم این نوع خدمات به بهبود کسب و کارهای تعاونی ها کمک نماید.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه استان کرمان نیز در این بازدید با اعلان اینکه استان کرمان یکی از استان های برتر در حوزه تعاونی است اضافه کرد: ۱۱ مرکز توسعه نوآوری تعاون در کشور وجود دارد.
رضا اسماعیلی اظهار داشت: در مرکز توسعه نوآوری تعاون استان کرمان ۲۱واحد نوآور مستقر شده است که مورد حمایت این مرکز قرار می گیرند.
وی اشاره کرد: امیدواریم با فعالیت این مرکز چهره جدیدی از تعاونی ها در استان و کشور داشته باشیم تا در آینده به مرکز نوع یک تبدیل گردد.منبع:

1399/10/19
22:45:13
0.0 / 5
622
تگهای خبر: تعاونی , توسعه , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید