هشدار وزارت كار درباره آگهی های جعلی تسهیلات اشتغالزایی با نرخ پایین

هشدار وزارت كار درباره آگهی های جعلی تسهیلات اشتغالزایی با نرخ پایین کاروخدمت: معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای نسبت به انتشار آگهی های جعلی ستاندن تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود پایین به نام این وزارتخانه هشدار داد.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال در اطلاعیه ای اعلام نمود: بعضی از افراد سودجو با بهره گیری از نیاز مردم و جلب اعتماد آنها با انتشار آگهی های جعلی و با عناوینی همچون ستاندن تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود کم به نام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وعده های دروغین به دنبال جذب مشتری، اخاذی، کلاهبرداری و سو استفاده از مردم هستند.
بر اساس اعلام معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال، پشتیبانی از متقاضیان طرح های سرمایه گذاری بمنظور توسعه کسب وکار فقط بوسیله "سامانه کارا" که تنها سامانه رسمی و قانونی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است امکان پذیر بوده و درخواست متقاضیان بعد از ثبت نام در سامانه بوسیله "دستگاه های اجرائی ذیربط" در شهرستان ها و استانها و"کمیته فنی" و "موسسات عامل" بررسی می شود.
معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افراد خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، موضوع را از ساعت ۹ بامداد الی ۱۴ به دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال به شماره ۰۲۱۶۴۴۹۲۸۱۰ اطلاع دهند.
سامانه «کارا» با هدف ثبت نام دریافت تسهیلات طرح های توجیهی اشتغالزا در دو برنامه «اشتغال فراگیر» و «اشتغال روستایی» دولت از روز دوشنبه فعالیت خودرا شروع کرد.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا، این سامانه کارا به آدرس اینترنتی WWW.KARA.MCLS.GOV.IR از طرف وزارت تعاون و در سال ۹۶ برای دریافت تسهیلات مورد نیاز جهت راه اندازی کسب و کارهای خود به ویژه در مناطق کمتر برخوردار و یا دارای نرخ بیکاری بالا طراحی شده است.منبع:

1399/10/22
15:15:55
0.0 / 5
438
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید