دومین یارانه 100 و 120 هزار تومانی معیشتی واریز شد

دومین یارانه 100 و 120 هزار تومانی معیشتی واریز شد دور جدید یارانه معیشتی مقابله با کرونا به حساب مشمولان واریز شد که وجه واریزی برای افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی، ۱۲۰ هزار تومان است.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا، طبق مصوبات مجلس و ستاد ملی مبارزه با کرونا «دومین مرحله یارانه حمایت معیشتی ویژه اقشار کم درآمد» برپایه لیست افراد مشمول، ساعت ۲۴ شنبه (دیشب) از جانب سازمان برنامه و بودجه به حساب آنان واریز شد.
بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه و مصوبات فوق مقرر شده است تا به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی هر نفر ماهیانه ۱۲۰ هزار تومان، به سایر افراد، ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان پرداخت خواهد شد.
یارانه معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی شامل افرادی می شود که هیچ یک از اعضای خانواده آنها حقوق ثابت دریافت نمی کنند، اعضای خانواده آنها بیمه پرداز نباشند، اعضای خانوار طبق شاخصهای بانکی از درآمد حداقلی برخوردار نباشند و افرادی که در گروه یارانه معیشت بگیر باشند.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا، یک سال از شیوع بیماری کرونا می گذرد و دولت در این زمان برای پشتیبانی از اقشار صدمه پذیر جامعه کمک های مختلفی نظیر پرداخت وام یک میلیون تومانی در دو نوبت، کمک هزینه ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی را در دستور کار خود قرار داد. حمایت معیشتی ۱۰۰ و ۱۲۰ هزار تومانی هم از آذرماه ۹۹ به مدت چهار ماه در نظر گرفته شد که مرحله نخست واریزی هم ساعت ۲۴ پنجشنبه گذشته (۲۷ آذرماه) به حساب خانوارهای مشمول این طرح واریز شد.منبع:

1399/10/30
22:38:23
0.0 / 5
904
تگهای خبر: بیمه , سازمان , معیشت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید