مدیرعامل شركت پرسی ایران گاز در گفت و گو با كاروخدمت:

افتتاح جایگاه سوخت پرسیران با هدف برندسازی و صرفه جویی در مصرف

افتتاح جایگاه سوخت پرسیران با هدف برندسازی و صرفه جویی در مصرف مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز اظهار داشت: مجتمع تجاری خدماتی جایگاه عرضه سوخت پرسیران شهر اهواز با هدف برندسازی و صرفه جویی مصرف سوخت با ۱۳۵ میلیارد ریال اعتبار راه اندازی شد.


به گزارش روز شنبه ایرنا، شرکت پرسی ایران گاز بعنوان یکی از زیرمجموعه های هلدینگ تاپیکو (متعلق به شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی)، مجتمع تجاری خدماتی جایگاه عرضه سوخت پرسیران در شهر اهواز را افتتاح نمود.
مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز درمورد فعالیت این شرکت به ایرنا، اظهار داشت: شرکت پرسی ایران گاز زیرمجموعه هلدینگ شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) و صندوق بازنشستگی کشور است و هر کدام ۵۰ درصد سهام شرکت مزبور را در اختیار دارند.
«محمدرضا حدادی» اضافه کرد: شرکت پرسی ایران گاز مهم ترین توزیع کننده گاز مایع کشور است و ۶۰ سال سابقه خدمت توزیع گاز مایع به خانواده هایی که دسترسی به انشعاب گاز ندارند را دارد.
وی اظهارداشت: بعد از آنکه وزارت نفت سیاست کاهش مصرف سوخت مایع در کشور را در پیش گرفت، شرکت پرسی ایران گاز هم تصمیم گرفت استراتژی های جدیدی برای شرکت مطابق با نوع فعالیت سرلوحه کار خود قرار دهد و در این راستا و همسو با سیاست های سهامداران در خصوص استفاده بهینه از اموال مازاد و سرمایه های راکد شرکت، همینطور تکمیل زنجیره تولید و حمل، انبار و توزیع سوخت خودرو بعنوان فعالیت جدید در زیرمجموعه وزارت تعاون، کار خویش را آغاز کرد.
مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز اظهار داشت: همسو با سیاست وزارت نفت در ارتباط با طرح برندینگ که شرکتهای زنجیره سوخت داشتند، جایگاه های سوخت خصوصی را تحت پوشش قرار دادیم.
وی افزود: شرکت پرسی ایران گاز ساخت جایگاه عرضه سوخت و حتی عرضه سوخت خودرو از راه مجاری مستقیم شرکت را در دستور کار قرار داد و ساخت نخستین جایگاه خدماتی عرضه سوخت خویش را در شهر اهواز اجرا کرد.
حدادی درباره این پروژه توضیح داد: مساحت مجتمع تجاری-خدماتی جایگاه عرضه سوخت پرسیران در شهر اهواز ۶ هزار و ۱۸۱ مترمربع است که ۲ هزار و ۷۸۶ مترمربع آن مساحت جایگاه سوخت گیری و سه هزار و ۴۱۵ مترمربع مساحت تجاری با ۱۱ باب مغازه است.
وی افزود: ظرفیت ذخیره سازی بنزین در این جایگاه ۱۸۰ هزار لیتر است که شامل ۱۳۵ هزار لیتر بنزین معمولی و مابقی بنزین سوپر است و ۲۰ نازل برای توزیع بنزین معمولی و ۶ نازل برای بنزین سوپر طراحی و آماده بهره برداری است.
به گفته مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز، برای ساخت مجتمع تجاری خدماتی جایگاه عرضه سوخت پرسیران ۱۳۵ میلیارد ریال هزینه شده و این جایگاه طی مدت ۲۴ ماه ساخته و زمینه اشتغال۵۰ نفر به صورت مستقیم را فراهم نموده است.
وی هدف از اجرای این پروژه را برندسازی در صنعت جایگاه داری و تکمیل زنجیره تولید، حمل، انبارش و توزیع سوخت در گروه شستا و ایجاد فرصت هم افزایی با شرکت شستا و زیرمجموعه صندوق بازنشستگی و بهره گیری از ظرفیت بوجود آمده برای کاهش مصرف گاز مایع عنوان نمود.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا، شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) امروز از ۲۰۰ محصول جدید در بخش های مختلف رونمایی نمود. افتتاح این طرح ها ۸۰ میلیون دلار صرفه جویی ارزی برای کشور به همراه دارد.1399/11/26
11:43:54
0.0 / 5
523
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید