مدیرعامل شستا اعلام كرد:

تحقق ۳۲ هزار میلیارد تومان سود شستا تا خرداد ۱۴۰۰

تحقق ۳۲ هزار میلیارد تومان سود شستا تا خرداد ۱۴۰۰ مدیرعامل شستا اظهار داشت: سال کاری شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی در خرداد ماه تمام می شود که پیشبینی شده در سال آینده به سود ۳۲ هزار میلیارد تومان دست پیدا نماییم.


به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، «محمد رضوانی فر» در آیین رونمایی از محصولات جدید و افتتاح پروژه شستا عنوان کرد: بر مبنای وعده ای که دادیم هر ۴۵ روز برنامه های افتتاح را تکرار می نماییم.
وی اضافه کرد: امروز فقط نیمی از طرح ها و محصولات جدید عرضه شدند و در سال جدید این روند را ادامه خواهیم داد.
مدیرعامل شستا با اشاره به اینکه از آغاز سالجاری ۳۳ پروژه به ارزش یک هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید اما به علت پراکندگی و شیوع کرونا بدون برگزاری مراسمی به چرخه اقتصادی اضافه شدند.
رضوانی فر با اشاره به اینکه ۸۰ پروژه به ارزش یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان طی ماههای آینده افتتاح می گردد، تصریح کرد: ۲۵۶ پروژه به ارزش ۴۰ هزار میلیارد هم در حال انجام می باشد.
به گفته وی، با حفظ اصول سرمایه گذاری از این پس تمرکز را بر مناطق کم برخوردار و سابقه حضور کمتری در آنها داشتیم معطوف کرده ایم.
مدیرعامل شستا با اشاره به اینکه سود خالص این شرکت در انتها خردادماه سال ۹۸ چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بود، تصریح کرد: امسال این رقم به ۱۹ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان رسید و پیشبینی شده تا در خردادماه ۱۴۰۰ به ۳۲ هزار میلیارد تومان سود دست پیدا نماییم.
رضوانی فر با اشاره به اینکه ۴۰ شرکت زیان ده را به کمتر از ۶ شرکت تعدیل کرده ایم، اظهار داشت: هم اکنون ۱۶۰ شرکت سود ده هستند.
وی تصریح کرد: امسال ۱۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان افزایش سرمایه شرکتهای زیر مجموعه داشتیم.


1399/11/26
15:25:58
0.0 / 5
623
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید