۴۳ قبضه سلاح قاچاق در كردستان كشف شد

۴۳ قبضه سلاح قاچاق در كردستان كشف شد به گزارش کاروخدمت کردستان جانشین فرمانده انتظامی استان کردستان اعلام نمود که با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس ۴۳ قبضه سلاح قاچاق کشف و ۲ نفر هم دستگیر شدند.


سردار رسول برزویی ضمن اشاره به اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان اظهار نمود که ۲ نفر از اعضای یک باند قاچاق اسلحه شناسایی شدند.
وی افزود که با هماهنگی مراجع قضائی خودروی حامل سلاح غیر مجاز در محور سنندج به دیواندره متوقف و در بازرسی از آن ۳۴ قبضه اسلحه شکاری و ۹ قبضه اسلحه کلت کمری کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان کردستان ضمن اشاره به دستگیری ۲ نفر و توقیف یک دستگاه خودرو در این عملیات خاطرنشان کرد که متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
اعتراف به ۲۳ فقره سرقت توسط سارق
وی عنوان نمود که با افزایش وقوع سرقت منزل در نقاط حاشیه شهر سنندج، شناسایی ودستگیری عوامل سرقت به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
برزویی ادامه داد که با بررسی های میدانی و استفاده از بانک اطلاعاتی سارقان سابقه دار، سارق حرفه ای حین سرقت شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرکننده پلیسی دستگیر شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان کردستان ضمن اشاره به تحقیقات تخصصی صورت گرفته و عرضه شواهد و مستندات از جانب ماموران خاطرنشان کرد که متهم به ۲۳ فقره سرقت اعتراف کرد که بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.1400/01/07
23:49:40
5.0 / 5
359
تگهای خبر: اقتصاد , تخصص , دستگاه , مراجع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید