نماینده بوشهر مطرح كرد؛

خسارت زلزله به روستائیان محروم گناوه

خسارت زلزله به روستائیان محروم گناوه به گزارش کاروخدمت بوشهر نماینده بوشهر اظهار داشت: مسئولیت های اجتماعی شرکتها و تاسیسات نفتی نسبت به مناطق پیرامونی باید در زمان وقوع حوادث نظیر زلزله مضاعف تر شود.


عبدالکریم جمیری در بازدید از روستاها و مناطق زلزله زده شهرستان گناوه عنوان کرد: از نخستین ساعات وقوع زمین لرزه بوسیله مسئولان استان و شهرستان در جریان اوضاع و احوال مردم و خسارتی که وارد شده قرار گرفتم و برای جبران خسارت و تسریع در کمک رسانی به لطمه دیدگان با رئیس ستاد مدیریت بحران کشور، ستاد اجرائی فرمان حضرت امام، بنیاد مستضعفان و جانبازان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مذاکراتی صورت گرفت و به زودی این کمک ها در اختیار مردم قرار می گیرد.
وی افزود: در ادامه پیگیری ها برای شنیدن حرف دل مردم و مشاهده میدانی وضعیت مناطق زلزله زده طی دو روز از روستاهای تاج ملکی، اسلام آباد و بهمنیاری شرقی و غربی، شول، گمارون، کلر و کمالی بازدید به عمل آمد.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید شکرگزار درگاه الهی باشیم که در حادثه ای با این حجم و مقیاس، مردم خسارت جانی ندیده اند و بیشتر خسارات مادی است. برای جبران این خسارات که اکثرا دامنگیر مردم مناطق روستایی و کم برخوردار شده همه مسئولین باید آستین همّت بالا بزنند.
جمیری با تقدیر از همه گروه های جهادی و مسئولان محلی، استانی و ملی که از بدو حادثه با مردم همراهی کردند، اظهار نمود: همه ما مسئولان وظیفه داریم در قبال مردم که همیشه پای نظام و انقلاب بوده اند، خدمتگزار صدیقی برای آنان خصوصاً در زمانی که گرفتار مشکل می شوند، باشیم.
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر اظهار داشت: مسئولیت های اجتماعی شرکتها و تاسیسات نفتی نسبت به مناطق پیرامونی باید در زمان وقوع حوادث نظیر زلزله مضاعف تر شود. در این ارتباط رایزنی و پیگیری های لازم با شرکت های نفتی منطقه به عمل خواهد آمد و انتظار داریم آنها نیز در این حوزه حضور پیدا کنند.
وی بیان کرد: آنالیز و ارزیابی دقیقی از وضعیت مناطق زلزله زده در دست انجام است که بعد از جمع بندی، برنامه ریزی برای جبران خسارت ها انجام می شود.
در این بازدیدها علاوه بر نماینده شمال استان بوشهر در مجلس، مدیرکل آبفا استان بوشهر، فرماندار، امام جمعه، بخشدار مرکزی، رئیس جمعیت هلال احمر، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و رئیس آبفا شهرستان گناوه نیز حضور داشتند.
منبع:

1400/02/02
18:39:45
5.0 / 5
213
تگهای خبر: حوادث , شركت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید