استاندار اردبیل تاكید كرد؛

تحكیم جبهه تولید با دلسوزی كارگران

تحكیم جبهه تولید با دلسوزی كارگران به گزارش کاروخدمت استاندار اردبیل اظهار داشت: جبهه تولید با دلسوزی و تلاش مضاعف کارگران در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تحکیم پیدا می کند.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، اکبر بهنام جو عصر شنبه در اختتامیه جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در اردبیل اظهار نمود: آنچه که جامعه کارگری را بعنوان پیشتازان خط مقدم تولید در وضعیت سخت اقتصادی مورد توجه و اهمیت قرار داده، دستان با اراده آنها در چرخاندن نظام اقتصادی و تولیدی کشور است که بیش از هر زمان دیگر می تواند خوداتکایی را به خوبی رقم بزند.
وی اشاره کرد: بالندگی اقتصاد کشور امروز در دستان کارگران و کارفرمایان خدومی است که با همدلی هم می کوشند با گذر از شرایط سخت کرونائی و تحریم با آرامش روحی و روانی به تقویت جبهه اقتصادی کشور کمک کنند.
استاندار اردبیل اظهار داشت: در سالهای اخیر و با تلاش انجام شده، سرمایه گذاران مختلفی به رغم همه دغدغه ها اهتمام کردند تا حامی جامعه کارگری باشند و خود دولت نیز با افزایش حقوق و مزایای کارگران و پشتیبانی از پوشش بیمه ای و سایر خدمات انجام شده، بسترسازی حمایت و پشتیبانی از این قشر شریف باشند.
بهنام جو اضافه کرد: هر چند شرایط سختی را با شیوع ویروس کرونا و افزایش تحریم های ظالمانه استکبار سپری می نماییم اما بطور قطع بر این باوریم ۱۱۱ هزار نفر از جامعه کارگری ساعی استان می توانند به سازندگی بیشتر در استان اردبیل کمک کرده و به صورتی به تقویت چرخ های اقتصادی کمکی واقعی باشند.
وی به افزایش جمعیت کارگری در بخش صنعت با حمایت و پشتیبانی از واحدهای راکد و نیمه تعطیل در یک سال قبل اشاره نمود و افزود: امسال نیز تمام برنامه ریزی ها و هدف گذاری های استانی و کشوری بر این است تا موانع پیش رو را از بخش صنعت، تولید و جامعه کارگری برداشته و به تقویت سرمایه گذاری ها و نظام تولید با مدیریت صحیح کمک کنند.
بهنام جو اشاره کرد: در نشستی که با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همین طور سازمان صنعت، معدن و تجارت داشتیم، مجوزهای لازم جهت راه اندازی واحدهای جدید در استان اردبیل گرفته شده و هم اکنون این استان به کارگاه تحول تولیدی و صنعتی تبدیل گشته که ادامه این حمایت ها را امسال شاهد می باشیم.


منبع:

1400/02/11
23:14:36
5.0 / 5
247
تگهای خبر: اقتصاد , بیمه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید