افتتاح شعبه فروشگاه شهروند در محدوده سهروردی

افتتاح شعبه فروشگاه شهروند در محدوده سهروردی به گزارش کاروخدمت مدیرعامل شرکت شهروند از افتتاح چهل و سومین شعبه فروشگاه شهروند در زمینی به مساحت ۱۱۴۰ متر مربع و با ارزش ۱۵۰ میلیارد تومان در محدوده سهروردی اطلاع داد.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، کریمی مدیرعامل شرکت فروشگاه شهروند در آئین افتتاح چهل و سومین شعبه فروشگاه شهروند که با حضور شهردار تهران انجام شد اظهار داشت: فروشگاه شهروند با قدمتی ۲۷ ساله در زنجیره فروش کشور نقش آفرینی می کند، شعبه ای که امروز افتتاح می شود از سیاست های توسعه ای این فروشگاه بوده که در زمینی به مساحت ۱۱۴۰ متر مربع در چهار طبقه با سقف فروش ۱۰۸۰ متر و سردخانه ای به مساحت ۲۶۳ متر مربع همراه با دو طبقه پارکینگ با ظرفیت هر طبقه ۴۳ خودرو و ارزش ۱۵۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد. پیشبینی شده در این شعبه ماهانه ۷.۵ میلیارد تومان فروش داشته باشیم.
وی ادامه داد: پروژه بعدی برای افتتاح شعب شهروند، فروشگاه همت است که با حدود ۳۰۰۰ متر مربع وسعت و همینطور فروشگاه ماهان کرج با حدود ۱۰۰۰ متر مربع در مرداد ماه افتتاح می گردد.
وی افزود: در نیمه نخست سالجاری مبحث عرضه فروشگاه شهروند در بورس به اتمام می رسد و این کار اجرا می گردد و امیدواریم به ترتیب شاهد تداوم کار شهروند با همین کیفیت در سالهای بعد باشیم. ساختار خوبی در این شرکت بعنوان زیرساخت فراهم شده که امیدواریم عرضه آن در بورس هم باعث تداوم کار مناسب این شرکت باشد.
کریمی در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد تذکر حبیب زاده عضو شورای شهر تهران درباره عرضه گوشت قرمز بی کیفیت در فروشگاه های شهروند اظهار داشت: آقای حبیب زاده نمونه گوشتی برای ما ارسال کردند که هیچ نام و نشانی نداشت و حتی لیبل و فاکتور هم نداشت. این گوشت توسط دستگاههای کنترل کیفیت ما آزمایش شد و هیچ موردی از فساد در این گوشت دیده نشد.
وی ادامه داد: ناظر سازمان دامپزشکی هم که در فروشگاه ما مقیم است کیفیت این گوشت را مورد پایش قرار دادند اما موردی از فساد مشاهده نشد. در همین روز در فروشگاه شهروند حدود یک تُن گوشت وارد و عرضه شد؛ اما هیچ موردی از اعتراض و مرجوعی نداشتیم. بنابراین آقای حبیب زاده باید مستندات خویش را عرضه بدهند. گوشتی که بعنوان نمونه ارسال شده بود نه لیبل و نه فاکتور خرید داشت. بنابراین مشخص نیست از شرکت شهروند خریداری شده یا خیر؟ با این وجود همین گوشت هم فاقد نشانه های فساد بود.1400/03/01
21:13:44
5.0 / 5
245
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید