درخواست نماینده سردشت و پیرانشهر برای كمك رسانی به مهار آتش سوزی در جنگل های كوله سه سردشت

درخواست نماینده سردشت و پیرانشهر برای كمك رسانی به مهار آتش سوزی در جنگل های كوله سه سردشت به گزارش کاروخدمت نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: ما نیازمند ارسال تجهیزات لازم و مشارکت همه جانبه نیروهای مردمی برای مهار فوری آتش و جلوگیری از خسارات بیشتر هستیم.


کمال حسین پور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به آتش سوزی گسترده در جنگل های کوله سه سردشت؛ بیان کرد: از روز گذشته آتش سوزی گسترده ای در جنگل های کوله سه سردشت در جنوب آذربایجان غربی شروع شده و به سبب باد شدید و وجود علوفه خشک در کف جنگل، پیشروی کرده است.
ایشان سپس اظهار نمود: همان طوری که در تماس تلفنی و هماهنگی با معاون وزیر جهاد کشاورزی، معاون پارلمانی وزیر کشور، رییس سازمان جنگلها و رییس هلال احمر استان تاکید داشتم، لازم به ورود جدی برای مهار آتش هستیم.
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: ما نیازمند ارسال تجهیزات لازم، تلاش گسترده مسئولان و مشارکت همه جانبه نیروهای مردمی، سازمان های مردم نهاد، ستاد بحران و دیگر نیروهای حاضر در منطقه هستیم تا ضمن مهار فوری آتش، از خسارت بیشتر جلوگیری به عمل آید.
منبع:

1400/03/08
22:28:35
5.0 / 5
241
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید