تاكید استاندار تهران بر تامین برق بیمارستان ها در وضعیت كرونا

تاكید استاندار تهران بر تامین برق بیمارستان ها در وضعیت كرونا کاروخدمت: استاندار تهران با اشاره به شرایط خاص استان تهران بر تامین برق بیمارستان ها برای دستگاه اکسیژن ساز در وضعیت کرونا اصرار کرد و اظهار داشت: باید تدوین طرح پدافند غیرعامل استان تهران تسریع شود.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای پدافند غیرعامل اظهار داشت: در استان تهران میزان جمعیت رأی دهنده با ۱۳ استان برابری می کند و سرریز همه ناهنجاری ها را در تهران داریم، حضور یک و نیم میلیون اتباع و افزایش سالانه ۲۰۰ هزار نفر به جمعیت استان به جهت مهاجرت، شرایط تهران را خاص و ویژه کرده؛ از اینرو نگاه به مسائل استان باید همه جانبه باشد.

وی با اشاره به لزوم تامین برق افزود: در وضعیت کرونا هزینه تامین برق بیمارستان ها برای دستگاه اکسیژن ساز لازم است و باید همه تدبیر و کمک نماییم تا مسئله مدیریت شوند.

استاندار تهران با اشاره به این که تامین برق در روزهای پیش رو اهمیت زیادی دارد، اشاره کرد: فعالیت رمز ارزها تا اختتام شهریور تعطیل می شود که بیشتر آنها در استان تهران فعال می باشند، همین طور در حوزه صنعت هم نیازمند تدابیر خاصی هستیم.
وی افزود: پدافند غیر عامل اهمیت خاصی پیدا کرده و هر کشوری که به آن نپردازد غفلت جبران ناپذیر و نابخشودنی است چونکه پدافند غیرعامل در ابعاد مختلف شامل خنثی کردن توطئه بیگانگان و هم در تامین امنیت و رضایت مندی افراد جامعه نقش موثری دارد. تقویت همه ابعاد پدافند غیرعامل بصورت جامع، علمی و تخصصی لازم است که این مهم در استان تهران مورد توجه می باشد.

محسنی بندپی اشاره کرد: طرح جامع پدافند غیرعامل استان تهران در حوزه انتخاب مشاور متخصص با موانعی همراه بود که حالا این آمادگی وجود دارد تا این طرح تهیه و به سرانجام برسد.
منبع:

1400/03/11
22:49:59
5.0 / 5
200
تگهای خبر: تخصص , دستگاه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید