آخرین وضعیت ترافیكی جاده ها در آخر هفته، تعداد محورهای مسدود به ۴ رسید

آخرین وضعیت ترافیكی جاده ها در آخر هفته، تعداد محورهای مسدود به ۴ رسید كاروخدمت: وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت تردد در جاده های كشور را اعلام و جزئیات محدودیت های ترافیكی آخر هفته را منتشر نمود.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، برپایه آمارهای عرضه شده در طول ۲۴ ساعت گذشته حجم ترافیكی جاده ها افزایشی ۷.۵ درصدی را نشان داده است و در این بین آزادراه كرج به تهران با ثبت حدود ۱۳۰ هزار تردد پرترافیك ترین جاده كشور بوده است.

پس از آن آزادراه های كرج به قزوین، قزوین به كرج، تهران به كرج و تهران به شهریار قرار داشتند. مسیرهای ارتباطی پایتخت به پاكدشت و قم و همینطور مسیر تبریز به ایلخچی هم دیگر محورهای پرترافیك ایران در ساعات گذشته بودند.

این وزارتخانه همینطور آمار محدودیت های ترافیكی آخر هفته را از چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه تا شنبه یكم اردیبهشت ماه اعلام نموده كه براین اساس تردد موتورسیكلت تا ساعت شش بامداد روز شنبه در محورهای چالوس، فیروزكوه، هراز و محور تهران – سمنان – مشهد ممنوع خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه از كرج به مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ همان روز از مرزن آباد به سمت كرج یكطرفه خواهد بود.

وسائل نقلیه سنگین هم در طول این روزها محدودیت هایی خواهند داشت و در كنار ممنوعیت تردد تریلر، كامیون و كامیونت در محور چالوس، در محور هزار هم در كنار ممنوعیت تریلر هم تردد كلیه كامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و شش الی ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ممنوع خواهد بود.

همچنین با عنایت به موج جدید بارش ها و برودت هوا یك محور به جمع مسیرهای با ممنوعیت های ترافیكی اضافه شده و بدین سان محور رامیان به شاهرود، شمشك به دیزین، سی سخت به نورآباد و ایلام به ایوان (محدوده تونل پیامبر اعظم (ص) به علت مداخلات جوی مسدود خواهند بود).
1397/01/29
23:12:21
5.0 / 5
2108
تگهای خبر: آمار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید