اقدامات شركت بهره برداری متروی تهران برای خانه دار شدن پرسنل

اقدامات شركت بهره برداری متروی تهران برای خانه دار شدن پرسنل به گزارش کاروخدمت مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در مراسم قرعه کشی مسکن هشتگرد برای کارکنان شرکت، از افزایش ظرفیت این طرح به دوبرابر میزان اولیه اطلاع داد.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، بامداد امروزچهارشنبه ۵ خرداد ماه ۱۴۰۰ مراسم قرعه کشی مسکن هشتگرد با حضور مدیرعامل شرکت بهره برداری شرکت متروی تهران و حومه، معاونین و مدیران در سالن جلسات ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد.
علی عبداله پور در این مراسم با اشاره به اینکه مسکن همواره یکی از دغدغه های اصلی خانواده های ایرانی است اضافه کرد: گام برداشتن جهت تسهیل در روند خانه دار شدن پرسنل، از مهم ترین اقداماتی است که شرکت می تواند در جهت اقدامات رفاهی کارکنان خود انجام دهد.
وی خاطرنشان کرد: حالا بستر لازم جهت بهره مندی برخی از کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از طرح مسکن ملی در شهر جدید هشتگرد فراهم گشته است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه استقبال کارکنان شرکت خیلی بیشتر از ظرفیت اختصاص یافته در این طرح است اضافه کرد: در دیداری که با دکترهاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران داشتم این مساله عنوان شد و قول مساعد دادند که در صورت فراهم شدن شرایط ۸۰۰ مسکن دیگر هم ایشان به این ظرفیت اضافه کنند.
وی افزود: پس از جلسه امروز هماهنگی های لازم جهت اختصاص این منازل از جانب معاونت سرمایه های انسانی شرکت شروع می شود و امیدوارم که بزودی جلسه قرعه کشی آن هم برگزار گردد.
وی افزود: هرچقدر ما بتوانیم تعداد بیشتری از پرسنل شرکت را خانه دار نماییم بیشتر به رسالت خود بعنوان مدیران این شرکت در زمینه امور رفاهی عمل کرده ایم.
مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تصریح کرد: شهروندان و مسافران نگران نباشند، پیگیر رفع مشکل نبود پایانه در این خط هستیم امیدواریم هرچه سریعتر این مورد حل شود.
در ادامه، علیزاده طباطبایی سرپرست معاونت سرمایه های انسانی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در این نشست اظهار داشت: ۳۰۰۷ نفر از همکاران، در این طرح متقاضی مسکن بودند که با عنایت به ظرفیت محدود خانه ها، شیوه نامه غربالگری تدوین شد که پس از اقدامات لازم در مورد غربالگری متقاضیان، نهایتاً ۲۱۵۹ نفر از همکاران حایز شرایط شدند که به منظور پیشگیری از تضییع حقوق افراد با هدف تحقق عدالت محوری، مقرر شد تا اسامی افراد منتخب با قرعه کشی مشخص شود.
طبق گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، در انتها این قرعه کشی مسکن هشتگرد به صورت نرم افزاری از میان متقاضیان انجام و اسامی ۸۰۰ نفر برگزیده مشخص شد.
منبع:

1400/03/05
23:22:16
5.0 / 5
253
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید