كتاب خط 6 مترو تهران منتشر می شود

كتاب خط 6 مترو تهران منتشر می شود کاروخدمت: به همت شرکت راه آهن شهری تهران و حومه، کتابی جامع پیرامون مباحث مختلف طراحی و اجرای خط 6 مترو در آستانه انتشار قرار گرفت.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، علی امام مدیرعامل شرکت مترو در این رابطه اظهار داشت: از سال قبل با همکاری مستقیم ۳۰ نفر از همکاران صاحب تجربه و مرتبط، تجربیات حاصل از طراحی و اجرای خط ۶ مترو در بخشهای مختلف به رشته تحریر در آمد و امروز با تدوین و گردآوری این مطالب در ۴۰۰ صفحه و ۸ فصل، کتاب مذکور که در حقیقت درس آموخته های باارزش روند مطالعات، طراحی و ساخت خط ۶ می باشد، آماده انتشار شده است.

وی در مورد محتویات کلی کتاب مذکور و جامعه هدف خوانندگان آن اضافه کرد: خط ۶ مترو تهران در طول مراحل طراحی و ساخت، تجربیات و نوآوری های مختلفی را پشت سر گذاشت که مواردی از قبیل روش اجرا، مدیریت ریسک، مهندسی ارزش، مدیریت کیفیت، نحوه تامین منابع مالی، نحوه بهره برداری ذی نفعان، مدیریت زمان، ابتکارات و... از آن جمله هستند.
به گفته امام، بدین سبب می توان گفت این کتاب برای فعالان و متخصصان صنعت راه آهن ریلی درون شهری و همین طور دانشجویان و اساتید مشتاق این عرصه بسیار مفید خواهد بود. ضمن این که دست اندرکاران شرکت متروی تهران و همین طور شرکتهای مترو سایر کلانشهرها نیز می توانند از محتویات باارزش آن بهره لازم را ببرند.
بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، مقرر است شرکت مترو تهران بعد از انتشار کتاب مذکور، بخش اعظم شمارگان انتشار یافته را بصورت رایگان در اختیار مراجع علمی، دانشکاه ها و مراکز تخصصی صنعت ریلی کشور قرار دهد.
منبع:

1400/03/08
11:22:37
5.0 / 5
172
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید